Що ж, настрій подіями першої частини було зіпсовано. Бажання, якщо чесно, робити щось інше взагалі не було. Але кататись далі на зимових шинах було неправильно, хоча і так комфортно 🤗
Ну, немає що тут детально розписувати, все як у всіх. Дістав колеса, домкрат, металеву пластину під нього, вимірювач товщини протектора і до справи.

Відзначу, що у мене:
- зимові колеса - шини Michelin Alpin 6 205/60 R16 на оригінальних дисках Renault Broadway;
- літні колеса - шини Michelin Pilot Sport 4 215/50 ZR17 на оригінальних дисках Renault Tenerife.
Обидва комплекти шин мають індекс XL, тобто Extra Load, чомусь завжди тільки такі беру, трохи жорсткіше, але безпечніше в умовах наших ще не всюди хороших доріг.
Тож, замінив колеса в порядку враховуючи залишок протектору, підключив Clip і змінив окружність колеса в "мізках", оскільки розмір змінився, щоб Лагуна коректно відображала показання спідометра і одометра. Заодно почитав помилки за останні півроку - нічого серйозного. Оскільки обидва комплекти коліс мають датчики тиску - підключив Renolink і перепрописав на свої місця коди датчиків через зміну певних коліс місцями.
Усе. Готово! 👌 А фоток на "літі" не зробив 😞 Але вони є в профілі авто, та й нічого там такого особливого.
Минулого сезону десь відлетів шильдик Рено з ковпачка одного диску. Довелось замовити новий ковпачок в офів. Клац, тепер порядок 🤙
Єдине, що мушу також визнати, що завжди не люблю цей момент переходу з "зими" на "літо", оскільки втрачається комфорт, літня гума відчутно жорсткіша за рахунок нижчого профілю та твердішого компаунду, хоча й естетично вона краща 🤷♂️ Також літня ширша, що створює на колійному покритті певний дискомфорт керування, коли ніби керуєш не ти, а керують тобою. А особливо відчутний лишній сантиметр ширини плями контакту при розворотах на місці, коли і без того важка робота EГПК Лагуни стає ніби ще важчою 🫣 В зал можна не ходити 🤣 Хоча десь на серпантинах Закарпаття відчуваєш себе як на локомотиві по рейках з мегакрутим зворотним зв'язком від керма 🔥
В завершення скажу, що з користю провів час, доки авто стало тимчасово нерухомістю. Але заміну килимків і миття знятих коліс відклав на післяремонтний час...
Колісні болти дійсно трохи псують вигляд коліс, але я прихильник стоку, тому доставляння якогось умовного "алі" для мене було б ще гірше 🫣 Ну, і знаю, що потім не так просто зняти ковпачки з болтів через певне "прикипання".