Renault Laguna III (Snake in Bag)

Шини, диски, килимки... зчеплення... Частина 2. "Заміна коліс"

Я їжджу на Renault Laguna III
Хмельницький, Україна

Що ж, настрій подіями першої частини було зіпсовано. Бажання, якщо чесно, робити щось інше взагалі не було. Але кататись далі на зимових шинах було неправильно, хоча і так комфортно 🤗

Ну, немає що тут детально розписувати, все як у всіх. Дістав колеса, домкрат, металеву пластину під нього, вимірювач товщини протектора і до справи.

Літні колеса в оригінальних чохлах, майже як у Ф1 :))

Домкрат в роботі. Завжди гарна нагода оглянути стан гальм. Бачу що колодки на осінь будуть замінюватись

Відзначу, що у мене:

- зимові колеса - шини Michelin Alpin 6 205/60 R16 на оригінальних дисках Renault Broadway;

- літні колеса - шини Michelin Pilot Sport 4 215/50 ZR17 на оригінальних дисках Renault Tenerife.

Заміна Soft на Hard 😆 (c) F1

Обидва комплекти шин мають індекс XL, тобто Extra Load, чомусь завжди тільки такі беру, трохи жорсткіше, але безпечніше в умовах наших ще не всюди хороших доріг.

Наглядна різниця в колесах

Тож, замінив колеса в порядку враховуючи залишок протектору, підключив Clip і змінив окружність колеса в "мізках", оскільки розмір змінився, щоб Лагуна коректно відображала показання спідометра і одометра. Заодно почитав помилки за останні півроку - нічого серйозного. Оскільки обидва комплекти коліс мають датчики тиску - підключив Renolink і перепрописав на свої місця коди датчиків через зміну певних коліс місцями.


Усе. Готово! 👌 А фоток на "літі" не зробив 😞 Але вони є в профілі авто, та й нічого там такого особливого.


Минулого сезону десь відлетів шильдик Рено з ковпачка одного диску. Довелось замовити новий ковпачок в офів. Клац, тепер порядок 🤙

Новий ковпачок в упаковці...

... і вже на диску)

Єдине, що мушу також визнати, що завжди не люблю цей момент переходу з "зими" на "літо", оскільки втрачається комфорт, літня гума відчутно жорсткіша за рахунок нижчого профілю та твердішого компаунду, хоча й естетично вона краща 🤷‍♂️ Також літня ширша, що створює на колійному покритті певний дискомфорт керування, коли ніби керуєш не ти, а керують тобою. А особливо відчутний лишній сантиметр ширини плями контакту при розворотах на місці, коли і без того важка робота EГПК Лагуни стає ніби ще важчою 🫣 В зал можна не ходити 🤣 Хоча десь на серпантинах Закарпаття відчуваєш себе як на локомотиві по рейках з мегакрутим зворотним зв'язком від керма 🔥


В завершення скажу, що з користю провів час, доки авто стало тимчасово нерухомістю. Але заміну килимків і миття знятих коліс відклав на післяремонтний час...

Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 202000 км.
Опубліковано: 10 червня 14:25
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane III
Встановлювали колеса в порядку залишку протектора, тобто навіть якщо колеса стояли позаду переміщали їх наперед якщо там більший протектор? На колісні болти так і просяться пластикові декоративні накладки в колір дисків, дрібʼязкова річ але додає стилю
12 червня 06:49
Автор Я їжджу на Renault Laguna III
Fransua
Встановлювали колеса в порядку залишку протектора, тобто навіть якщо колеса стояли позаду переміщали їх наперед якщо там більший протектор? На колісні болти так і просяться пластикові декоративні накладки в колір дисків, дрібʼязкова річ але додає стилю
Fransua, Стосовно переміщень коліс, так, цього разу одну пару замінив в діагональ.
Колісні болти дійсно трохи псують вигляд коліс, але я прихильник стоку, тому доставляння якогось умовного "алі" для мене було б ще гірше 🫣 Ну, і знаю, що потім не так просто зняти ковпачки з болтів через певне "прикипання".
1
12 червня 08:06