Mercedes-Benz E-class (W124) (Мерін )

Перший запис. Початок історії .

Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Одеса, Україна
29 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вітаю з покупочкою, хай вірно служить і дарує лише позитивні емоції!
1
14 червня 17:43
Ага, попавсь! Час продавати квартиру і переселятися в гараж ))
3
08 червня 22:25
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
ROst.ADventure
Ага, попавсь! Час продавати квартиру і переселятися в гараж ))
ROst.ADventure, одне радує ,гараж прямо у будинку 😅
08 червня 23:04
Уффф, свого часу у брата був такий... відчуття за кермом... перед тобою пів дороги та приціл. Там ще стояв старенький 4х ст автомат. Але це напено єдине авто, на якому я нікуди не хотів поспішати.
1
08 червня 21:41
Без коліс :(
Хай служить🤝🙂
Скучив вже за ним😅)
1
08 червня 21:03
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Vitalik5889
Хай служить🤝🙂Скучив вже за ним😅)
Vitalik5889, оооо ,радий бачити ,велкам 😉 Якщо що ,це колишній власник Меріна :)
1
08 червня 23:03
Гарна автівка! Нехай приносить більше задоволення, ніж "сексу")
1
08 червня 20:48
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
Edos124
Гарна автівка! Нехай приносить більше задоволення, ніж "сексу")
Edos124, дякую 🤝 Звісно , задоволення то добре,але спочатку секс .. Все як ми любимо 😅
09 червня 00:15
Good 👍 choice!
1
08 червня 20:23
Я їжджу на Volkswagen Jetta II
Господи, столько комментов. Брать 124-ый в 2026-ом году на коленях — это я не знаю, о чём надо думать. Просто чтобы ездить была нормальная дешёвая машина. Для комфорта, объёма и дешевизны б/у запчастей — есть 210-ый. Только два варианта, когда 124-ый почти на коленях попадает к людям без широких карманов: либо ну очень дёшево, буквально за копейки и люди думают, что нагнули систему и ещё пофарцуют на этом хламе с ультрадорогой подвеской по цене дороже Таврии в идеале, либо машину покупает какая-то шпана малолетняя на последние деньги насмотревшись тиктоков. Был бы полный джекпот, если б он был ещё с КЕ либо ПМС и на спортлайне, чтобы ещё и подвеску не поменять.
2
1
08 червня 18:40
MaxOd
Господи, столько комментов. Брать 124-ый в 2026-ом году на коленях — это я не знаю, о чём надо думать. Просто чтобы ездить была нормальная дешёвая машина. Для комфорта, объёма и дешевизны б/у запчастей — есть 210-ый. Только два варианта, когда 124-ый почти на коленях попадает к людям без широких карманов: либо ну очень дёшево, буквально за копейки и люди думают, что нагнули систему и ещё пофарцуют на этом хламе с ультрадорогой подвеской по цене дороже Таврии в идеале, либо машину покупает какая-то шпана малолетняя на последние деньги насмотревшись тиктоков. Был бы полный джекпот, если б он был ещё с КЕ либо ПМС и на спортлайне, чтобы ещё и подвеску не поменять.
MaxOd, та ладно, якщо кузов не зігнив остаточно і безповоротно, то вкинути в машину тисяч 10 доларів - і буде норм ))
Спортлайн - теж не приречення. Взагалі від стандарту воно відрізняється лише пружинами й амортизаторами. Передні важелі, оті, з незмінною кульовою - я навіть не впевнений, що вони саме спортлайн, а не опція для машин з великими гальмами. Тому що точно знаю автомобілі зі стандартною підвіскою по заводу, але оцими ніби як спорт-лайн важелями передніми, бо двигун М104 і максимальні за товщиною диски гальмівні. В мене, до речі, теж так мало бути, але хтось з попередників завтулив стандартні важелі, і вони помістились. Так, міліметри 2-3 до диска, але вже скільки наїжджено, зустрічі, якою так лякають, не відбулось. І ще одне таке ж купе з М104 знаю, в якому також стандартні передні важелі запхані.
А решта підвіски однакова, що спортлайн, що стандарт.
1
08 червня 22:24
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
ROst.ADventure
MaxOd, та ладно, якщо кузов не зігнив остаточно і безповоротно, то вкинути в машину тисяч 10 доларів - і буде норм ))Спортлайн - теж не приречення. Взагалі від стандарту воно відрізняється лише пружинами й амортизаторами. Передні важелі, оті, з незмінною кульовою - я навіть не впевнений, що вони саме спортлайн, а не опція для машин з великими гальмами. Тому що точно знаю автомобілі зі стандартною підвіскою по заводу, але оцими ніби як спорт-лайн важелями передніми, бо двигун М104 і максимальні за товщиною диски гальмівні. В мене, до речі, теж так мало бути, але хтось з попередників завтулив стандартні важелі, і вони помістились. Так, міліметри 2-3 до диска, але вже скільки наїжджено, зустрічі, якою так лякають, не відбулось. І ще одне таке ж купе з М104 знаю, в якому також стандартні передні важелі запхані.А решта підвіски однакова, що спортлайн, що стандарт.
ROst.ADventure, товариш на свого коня поставив все від спортлайна ,то рідні важелі віддав мені ,вже лежать у багажнику Славіка ,може колись і стануть у нагоді 😉 Також 4 колісні диски такі самі як і на машині зараз стоять (ромашки) , трошки прикласти руки ,часу та грошей і буде комплект на зиму ,думаю що до зими впораюсь 🤪 Як то кажуть,дареному коню у зуби не заглядають 😀
1
08 червня 23:12
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
ROst.ADventure
MaxOd, та ладно, якщо кузов не зігнив остаточно і безповоротно, то вкинути в машину тисяч 10 доларів - і буде норм ))Спортлайн - теж не приречення. Взагалі від стандарту воно відрізняється лише пружинами й амортизаторами. Передні важелі, оті, з незмінною кульовою - я навіть не впевнений, що вони саме спортлайн, а не опція для машин з великими гальмами. Тому що точно знаю автомобілі зі стандартною підвіскою по заводу, але оцими ніби як спорт-лайн важелями передніми, бо двигун М104 і максимальні за товщиною диски гальмівні. В мене, до речі, теж так мало бути, але хтось з попередників завтулив стандартні важелі, і вони помістились. Так, міліметри 2-3 до диска, але вже скільки наїжджено, зустрічі, якою так лякають, не відбулось. І ще одне таке ж купе з М104 знаю, в якому також стандартні передні важелі запхані.А решта підвіски однакова, що спортлайн, що стандарт.
ROst.ADventure, звичайні важелі зустрічаються з великими дисками якщо диски абсолютно нові ,несильно,але факт ,своїми очами бачив наслідки,натерту смугу на диску з внутрішньої сторони від зустрічі з важелем . Після цього були встановлені знов такі самі нові диски,але вже зі спортлайнівськими важелями ,а звичайні перекочували у багажник мого Славіка 🤪 Якщо великий диск вже має виробітку,можливо у такому випадку залишається декілька міліметрів між важелем та диском,яких вистачає щоб не затирало.
09 червня 09:57
JokerFox
ROst.ADventure, звичайні важелі зустрічаються з великими дисками якщо диски абсолютно нові ,несильно,але факт ,своїми очами бачив наслідки,натерту смугу на диску з внутрішньої сторони від зустрічі з важелем . Після цього були встановлені знов такі самі нові диски,але вже зі спортлайнівськими важелями ,а звичайні перекочували у багажник мого Славіка 🤪 Якщо великий диск вже має виробітку,можливо у такому випадку залишається декілька міліметрів між важелем та диском,яких вистачає щоб не затирало.
JokerFox, Я ставив нові гальмівні диски, і саме до нового ці 2-3 мм залишалось. Диски ATE 24012501071, 294 х 25 мм.
Цікаво, від чого це залежить, що в когось таки зустрічаються важелі з дисками, а в когось ні.
Важелі теж розглядав, ніяких спилювань, чи інших модернізацій на них не помітив. Залишається поки припускати, що можливо існують трохи різні маточини.
О цей світ 124-х, що не осягнути до кінця нікому ))
1
09 червня 11:43
MaxOd
Господи, столько комментов. Брать 124-ый в 2026-ом году на коленях — это я не знаю, о чём надо думать. Просто чтобы ездить была нормальная дешёвая машина. Для комфорта, объёма и дешевизны б/у запчастей — есть 210-ый. Только два варианта, когда 124-ый почти на коленях попадает к людям без широких карманов: либо ну очень дёшево, буквально за копейки и люди думают, что нагнули систему и ещё пофарцуют на этом хламе с ультрадорогой подвеской по цене дороже Таврии в идеале, либо машину покупает какая-то шпана малолетняя на последние деньги насмотревшись тиктоков. Был бы полный джекпот, если б он был ещё с КЕ либо ПМС и на спортлайне, чтобы ещё и подвеску не поменять.
MaxOd, очень спорно. Очень похоже на текст от человека, который где-то издалека видел 124 и 210. Вот в чем тот же 210ый будет радикально дешевле 124го? Я уже молчу, что подварить 124 и 210 - это две большие разницы. Соглашусь только в том, что эта машина на сегодняшний день уже далека от термина "Дейли кар". Впрочем, как и 210ый.
1
08 червня 23:15
Я їжджу на Nissan Bluebird (U11)
Щирі вітання, хай служить вірою та правдою!
1
08 червня 18:26
Гарне авто з гарним мотором!
1
08 червня 18:14
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
SVP-drive
Гарне авто з гарним мотором!
SVP-drive, дякую , мені теж дуже подобається 🤝
1
08 червня 18:17
JokerFox
SVP-drive, дякую , мені теж дуже подобається 🤝
JokerFox, зробіть фотоогляд автомобіля. Я бачу стан гарний у нього!
08 червня 18:29
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
SVP-drive
JokerFox, зробіть фотоогляд автомобіля. Я бачу стан гарний у нього!
SVP-drive, зроблю згодом ,бо поки немає достатньо часу ,він ще навіть на облік не поставлений. По кузову практично без питань,по салону теж ,окрім декількох несуттєвих моментів,які звісно вирішаться з часом. По мотору ,кпп,редуктору зауважень теж немає ,враховуючи вік машини. Потихеньку будемо з помічницею доводити його до задовільного стану. Напланував вже стільки,що походу вільних вихідних на найближчі місяці не буде 😀
08 червня 18:36
Без коліс :(
Ще раз вітаю, хай служе довго та вірно.
1
08 червня 18:04
Автор Я їжджу на ЗАЗ 1103, Mercedes-Benz E-class (W124)
0629MAN
Ще раз вітаю, хай служе довго та вірно.
0629MAN, дякую друже 🤝
1
08 червня 18:05