Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
Уффф, свого часу у брата був такий... відчуття за кермом... перед тобою пів дороги та приціл. Там ще стояв старенький 4х ст автомат. Але це напено єдине авто, на якому я нікуди не хотів поспішати.
Господи, столько комментов. Брать 124-ый в 2026-ом году на коленях — это я не знаю, о чём надо думать. Просто чтобы ездить была нормальная дешёвая машина. Для комфорта, объёма и дешевизны б/у запчастей — есть 210-ый. Только два варианта, когда 124-ый почти на коленях попадает к людям без широких карманов: либо ну очень дёшево, буквально за копейки и люди думают, что нагнули систему и ещё пофарцуют на этом хламе с ультрадорогой подвеской по цене дороже Таврии в идеале, либо машину покупает какая-то шпана малолетняя на последние деньги насмотревшись тиктоков. Был бы полный джекпот, если б он был ещё с КЕ либо ПМС и на спортлайне, чтобы ещё и подвеску не поменять.
MaxOd, та ладно, якщо кузов не зігнив остаточно і безповоротно, то вкинути в машину тисяч 10 доларів - і буде норм )) Спортлайн - теж не приречення. Взагалі від стандарту воно відрізняється лише пружинами й амортизаторами. Передні важелі, оті, з незмінною кульовою - я навіть не впевнений, що вони саме спортлайн, а не опція для машин з великими гальмами. Тому що точно знаю автомобілі зі стандартною підвіскою по заводу, але оцими ніби як спорт-лайн важелями передніми, бо двигун М104 і максимальні за товщиною диски гальмівні. В мене, до речі, теж так мало бути, але хтось з попередників завтулив стандартні важелі, і вони помістились. Так, міліметри 2-3 до диска, але вже скільки наїжджено, зустрічі, якою так лякають, не відбулось. І ще одне таке ж купе з М104 знаю, в якому також стандартні передні важелі запхані. А решта підвіски однакова, що спортлайн, що стандарт.
ROst.ADventure, товариш на свого коня поставив все від спортлайна ,то рідні важелі віддав мені ,вже лежать у багажнику Славіка ,може колись і стануть у нагоді 😉 Також 4 колісні диски такі самі як і на машині зараз стоять (ромашки) , трошки прикласти руки ,часу та грошей і буде комплект на зиму ,думаю що до зими впораюсь 🤪 Як то кажуть,дареному коню у зуби не заглядають 😀
ROst.ADventure, звичайні важелі зустрічаються з великими дисками якщо диски абсолютно нові ,несильно,але факт ,своїми очами бачив наслідки,натерту смугу на диску з внутрішньої сторони від зустрічі з важелем . Після цього були встановлені знов такі самі нові диски,але вже зі спортлайнівськими важелями ,а звичайні перекочували у багажник мого Славіка 🤪 Якщо великий диск вже має виробітку,можливо у такому випадку залишається декілька міліметрів між важелем та диском,яких вистачає щоб не затирало.
JokerFox, Я ставив нові гальмівні диски, і саме до нового ці 2-3 мм залишалось. Диски ATE 24012501071, 294 х 25 мм. Цікаво, від чого це залежить, що в когось таки зустрічаються важелі з дисками, а в когось ні. Важелі теж розглядав, ніяких спилювань, чи інших модернізацій на них не помітив. Залишається поки припускати, що можливо існують трохи різні маточини. О цей світ 124-х, що не осягнути до кінця нікому ))
MaxOd, очень спорно. Очень похоже на текст от человека, который где-то издалека видел 124 и 210. Вот в чем тот же 210ый будет радикально дешевле 124го? Я уже молчу, что подварить 124 и 210 - это две большие разницы. Соглашусь только в том, что эта машина на сегодняшний день уже далека от термина "Дейли кар". Впрочем, как и 210ый.
Edos124, та то більше схоже на дружній Одеський тролінг від людини яка сама має (або мала) у власності 124-й . У таких випадках треба казати - хейтери ,люблю вас 😉😀
SVP-drive, зроблю згодом ,бо поки немає достатньо часу ,він ще навіть на облік не поставлений. По кузову практично без питань,по салону теж ,окрім декількох несуттєвих моментів,які звісно вирішаться з часом. По мотору ,кпп,редуктору зауважень теж немає ,враховуючи вік машини. Потихеньку будемо з помічницею доводити його до задовільного стану. Напланував вже стільки,що походу вільних вихідних на найближчі місяці не буде 😀
Скучив вже за ним😅)
Спортлайн - теж не приречення. Взагалі від стандарту воно відрізняється лише пружинами й амортизаторами. Передні важелі, оті, з незмінною кульовою - я навіть не впевнений, що вони саме спортлайн, а не опція для машин з великими гальмами. Тому що точно знаю автомобілі зі стандартною підвіскою по заводу, але оцими ніби як спорт-лайн важелями передніми, бо двигун М104 і максимальні за товщиною диски гальмівні. В мене, до речі, теж так мало бути, але хтось з попередників завтулив стандартні важелі, і вони помістились. Так, міліметри 2-3 до диска, але вже скільки наїжджено, зустрічі, якою так лякають, не відбулось. І ще одне таке ж купе з М104 знаю, в якому також стандартні передні важелі запхані.
А решта підвіски однакова, що спортлайн, що стандарт.
Цікаво, від чого це залежить, що в когось таки зустрічаються важелі з дисками, а в когось ні.
Важелі теж розглядав, ніяких спилювань, чи інших модернізацій на них не помітив. Залишається поки припускати, що можливо існують трохи різні маточини.
О цей світ 124-х, що не осягнути до кінця нікому ))