BMW X3 (F25) (🔊Pure Sound🔊)

Реєстарція на змагання EMMA у Києві

Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Київ, Україна


Хоч і не відразу, але наче як вдалося зареєструватися на змагання, які пройдуть 30 травня у Києві. Відмічу відразу, що комунікація організаторів ну дуже слабка і досить дивна. Сильно нагадує організацію Карфеста кожного року. Ну, побачимо, як воно буде безпосередньо у процесі. Я точно не очікую ніяких призових місць, адже забив на підготовку презентацій, схем, фото інсталяції і т.д. (це все також оцінюється і йде у загальну таблицю балів). 
Цікавить виключно оцінка за сам звук🙂

А, ну і ще спробую невеликий фоторепортаж звідти зробити, якщо буде час



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 29 травня 11:36
18 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW 3 series (G20)
Вчора поруч стояв, знав би що буде Ваш ікс, підійшов би послухати. Так як поки з Вашого авто формую собі план по пвтозвуку.
1
31 травня 12:45
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Ssamu
Вчора поруч стояв, знав би що буде Ваш ікс, підійшов би послухати. Так як поки з Вашого авто формую собі план по пвтозвуку.
Ssamu, Хммм, я точно бачив там БМВ G20)
Я ще перед цим думав якусь наліпку DriverTop почепити, аби наші бачили)
02 червня 23:57
Я їжджу на Nissan X-Trail II
Удачі 🤝! На підготовку забив, хоч налаштування під диск емми робили?)
30 травня 13:16
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Romzas
Удачі 🤝! На підготовку забив, хоч налаштування під диск емми робили?)
Romzas, Дякую.
Налаштування не під диск. Просто трохи висушили той пресет, що у мене на кожен день)
30 травня 23:07
Я їжджу на Nissan X-Trail II
oleh_o
Romzas, Дякую.Налаштування не під диск. Просто трохи висушили той пресет, що у мене на кожен день)
oleh_o, заїжджав сьогодні на тусу, десь у 14-15 годин, чомусь не знайшов твого Х-са(( , баталію SQ-шників Півня бачив, послухав Ігоряна з Запоріжжя, подивились трохи заїзди гучних, тай поїхали собі додому) що там по судійству? Хто судів звук, хто інстал? Які рецензії дали, давай ділись!)))
31 травня 00:04
Я їжджу на Nissan X-Trail II
oleh_o
Romzas, "14-15 годин" - це якраз тоді, коли я поїхав поїсти)Так, Півень привіз штук 15 авто, під різні категорії - там майже без шансів було.
oleh_o, зрозуміло, як раз розʼїхалися…але але, не знаю як зараз, раніше покидати площадку до кінця змагань без дозволу головного судді не можна було))) ай ай)
31 травня 00:30
Щасти, розважся, не помри ))
Удачі, коротше )

Боря все-таки, при всіх своїх недоліках, з комунікацією проблем ніколи не мав. Та й автозвук.орг тоді живий ще був.
1
29 травня 20:50
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
ROst.ADventure
Щасти, розважся, не помри ))Удачі, коротше )Боря все-таки, при всіх своїх недоліках, з комунікацією проблем ніколи не мав. Та й автозвук.орг тоді живий ще був.
ROst.ADventure, Дякую)

Можливо, не конкретно він відповідає за комунікацію.
Коротше, завтра буде більш ясно, як воно то все відбувається.
29 травня 22:26
Я їжджу на Nissan X-Trail II
ROst.ADventure
Щасти, розважся, не помри ))Удачі, коротше )Боря все-таки, при всіх своїх недоліках, з комунікацією проблем ніколи не мав. Та й автозвук.орг тоді живий ще був.
ROst.ADventure, привіт) воно ж так дійсно і було, на сайті тільки реєструвались, а все життя проходило на форумі, памʼятаю ті баталії та г… на вентіляторах навкруги змагань))) і дядя Боря був на своєму місці. Жаль все затихло, прочитав твій коментар навіть зайшов на форум подивиться, тиша, тільки Сергій Максимич як завжди щось продає)
30 травня 13:10
Romzas
ROst.ADventure, привіт) воно ж так дійсно і було, на сайті тільки реєструвались, а все життя проходило на форумі, памʼятаю ті баталії та г… на вентіляторах навкруги змагань))) і дядя Боря був на своєму місці. Жаль все затихло, прочитав твій коментар навіть зайшов на форум подивиться, тиша, тільки Сергій Максимич як завжди щось продає)
Romzas, я заходив на форум декілька місяців тому, шукав якийсь свій допис, бо забув назву диска, з якого брав один трек для повчального зразка ))
З компанії тих часів я хіба підтримую зв'язок з Володькою Клаком, моя дача за 30 км від Золочева, тому навіть бачимось час від часу, і ото потусив з Омелем в Кам'янці-Подільському минулого року. Ну і з Халіним, та.
30 травня 13:35
Я їжджу на Nissan X-Trail II
ROst.ADventure
Romzas, О, а Іванич де зараз? Таки в Краматорську? Чи десь переїхав?
ROst.ADventure, Він зі Словʼянська, в Крамахі його гаражик був), у Дніпрі вже кілька років, як завжди декілька машин на емму налаштував))
30 травня 14:13
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Так, організація слабенька, без питань. Є група в телеграм, там перетирають ньюанси
29 травня 11:44
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Comik
Так, організація слабенька, без питань. Є група в телеграм, там перетирають ньюанси
Comik, Просто вони чомусь на сайт забили. А це, як на мене, найкращий спосіб організації та донесення інформації, а не соцмережі
2
29 травня 11:48