Volkswagen Corrado (strawberries from the USA)

KYIV CAR FEST Wheels Masters

Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
Сміла, Україна

Всім привіт.

От і пройшов черговий KYIV CAR FEST  під напрямком Wheels Masters. Тематика була моя улюблена - автомобільні диски і все, що з ними зв'язано.

Ми, нажаль, не встигли побудувати кастомні колеса до фестивалю, але до чергового фестивалю в Яремче Stance Hill я надіюсь встигну.... Буде люта ширина для даного розміру (мінімум 10J)... Люта в допусках до мого авто, бо можна ж безбожно широкі зробити, але куди то запихнеш???


І так, по черзі. Зиму корра перезимувала, відповідно потрібно змінити масло та фільтра.


все по регламенту. 8 тисяч за минулий рік накатав


Зимувала вона в гаражі, ось так...



не скажу, що все ідеально... за зиму виникли певні проблеми, які я думав швидко полагоджу... але не тут то було, а на носі саме KYIV CAR FEST Wheels Masters, то прийшлося діяти радикально.... але головне, що ми поїхали на фестиваль. Можна сміливо сказати, самий масштабний на всю Україну!

Цього разу нас їхало не так і багато, три автомобілі. Венто Віталіка, пассат Сергійка і я на коррі!


дві корри - то свято


Був дуже радий бачити коррадо одноклубника і товариша Олексія.


Також ми не могли пройти повз і не замірити нашого дідо-пассатіка (БЕЗКОШТОВНО) на UP-stage дино-стенді...


задоволений власник


Але результати Сергійка не дуже порадували. Хоча краще чим у Львові ми наміряли...


Наша ГОП компанія вагодрочерів-експертів...


друзі


Далі буде трішки фото від профі фотографів... Я кайфую від цього. Інколи аж щелепа відвисає... Рівні руки і правильна апаратура робить просто неймовірне! Ще раз закохався в неї!




це ТОП для мене



як же я кайфую від даного фото



фітуха на місці







тут ще будуть зміни



експерти в ділі









яка ж вона сексі







так створюються шедеври



кайф


Про фестиваль скажу коротко, все дуже сподобалось і нарікань у мене немає... Я дуже задоволений, бо поки я бродив і дивився на інші автівки і знайомився з людьми то мою корру фоткали фотографи, за що я їм дуже вдячний. На профі фотосесію я ще не заробив, але кадри шикарні. Дуже дякую організаторам за проведення таких заходів, бо вони для нас дуже цінні. Можна сказати, що ми тим живемо!


Це мій не перший Київкарфест, і я скажу, що їх команда дійсно розвивається і покращує організацію проведення дійства. Красені просто, жму руку кожному!


Але це тільки початок сезону і до натупного фесту ми готуємо кастомні широчезні тапки! Так що не переключайтесь! Там будуть крейзі рішення і як на мене - гарний сетап в цьому році! Скоро уже все побачите)))


Дякую за увагу.

До нових зустрічей!

Все буде Україна!

Всім миру!!!

VW Foreve!!!

 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Corrado G60 , #Corrado , ##vw corrado
Ціна питання 5500 UAH, Пробіг 288100 км.
Опубліковано: 29 травня 10:35
19 0 1

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Tesla Model S
Бачив Вас по дорозі з FESTу, не встиг лайкнути з вікна) Ви ТОПові!!!
19 червня 11:00
бля така рідка машина такі розйобні фоткі і такі ущербні єва коврики
09 червня 12:47
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
stakanostas
бля така рідка машина такі розйобні фоткі і такі ущербні єва коврики
stakanostas, так, Ви не перші, хто те каже... Напевно потрібно задуматись над ворсовими в спецзамовлення!
10 червня 07:13
Підходив декілька разів так і не застав😁, так би кришку пофарбили 🤣
1
31 травня 22:28
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
PrikolistUA
Підходив декілька разів так і не застав😁, так би кришку пофарбили 🤣
PrikolistUA, Та я ж брожу по локації постійно і спілкуюсь з знайомими та друзями. Одвічно хочеться сісти біля тачки і нікуди не йти, але так не получається!
1
01 червня 08:37
Я їжджу на Audi A4 Avant (B5)
так а в чому сенс тематики? чим цей кафрест відрізнявся від інших?))
30 травня 13:43
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
b5SC
так а в чому сенс тематики? чим цей кафрест відрізнявся від інших?))
b5SC, тематика колісних дисків і майстрів, що працюють з ними (відновлення, створення кастомів, нових інженерних рішень, полірування, хромування, фарбування, проточки і всього різноманіття, що можна придумати з ними)
31 травня 03:25
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
b5SC
Klewa89, це все супер, але я шось цього всього не побачив, де це було?
b5SC, я ходив по локації і в палатках бачив цікаві кастоми і відновлення. Воно було, але зачастую не сильно афішували то. Типу поки сам не зайдеш не спитаєш то ніхто не оголошував... Я також помітив, що багато просто понавозило нових коліс, то скучно... Мене більше тематика кастому цікавила.... Я також свої хотів доробити до фесту, але не встиг... надіюсь до стенсхіллу встигну)))
1
01 червня 08:40
Фотка перевернулась сама. Я не винувата)
1
30 травня 10:27
Зайшла спеціально почитати про фест.
Фа-фа з цієї події)
В мене є пропозиція з приводу стенсхіла) Напишу в дірєхти інстограма)
1
30 травня 10:27
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk4
nice
29 травня 17:46
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
4oleh
nice
4oleh, дякую
30 травня 08:17
Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Дагeстанці 😂 та пріори
1
29 травня 14:25
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
OIIIIIIO
Дагeстанці 😂 та пріори
OIIIIIIO, в сенсі? Ви про що?
29 травня 15:31
Крупий Корадо!!Уважуха
1
29 травня 11:50
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
Kirillito
Крупий Корадо!!Уважуха
Kirillito, дякую! Дуже приємно таке читати!
29 травня 12:46