Audi S6 (C4) (Milky Way)

Не святі горшки ліплять.

Я їжджу на Audi S6 (C4), Audi A6 (C4)
Черкаси, Україна

Текст живий, але сирий: помилки в граматиці та пунктуації збивають ритм. Нижче — вичищений варіант без зміни змісту й тону.

У кожного буває таке: коли робиш щось, чого давно хотів або дуже сильно бажав, можеш помилитися й навіть не помітити цього. Отак сталося і в мене.

А тепер увага — два фото. Знайдіть, що не так, перш ніж читати далі.







Знайшли?












Точно знайшли?










Я теж не відразу зрозумів. Усвідомив лише тоді, коли почав заливати антифриз у двигун. Через майже місяць.





Так, прокладка стоїть догори дриґом.

Ага, от такий тупняк, який просто загальмував увесь проєкт. Ви не уявляєте, як я себе за це гризу. Замість того, щоб наступного дня виїхати після пів року ремонту, я знову знімав ГБЦ.

Ну, нічого страшного. На тиждень довше, але все ж виїду. А наступного разу буду уважніше дивитися.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 24 травня 00:42
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi 100 (C4)
Я б ставив відразу нову . Просто потім буде на багато неприємніше коли все вже зібране , а не дай баг даване прокладку .
25 травня 21:23
Я їжджу на Audi 100 (C4)
DekardSound
_Shanin_, а я якраз вже все зібрав і розібрав ))) 4 год і готово )))
DekardSound, я тебе чудово розумію , хочеться вже на ній поїхати )
25 травня 21:33
Вдалося зібрати на тій самій прокладці вдруге чи ставилась нова?
25 травня 10:56
Автор Я їжджу на Audi S6 (C4), Audi A6 (C4)
WOLF
Вдалося зібрати на тій самій прокладці вдруге чи ставилась нова?
WOLF, пересобрав на тій самій але відразу замовив нову ((((
25 травня 11:51
DekardSound
WOLF, пересобрав на тій самій але відразу замовив нову ((((
DekardSound, тобто не тримає чи "в прозапас"?
25 травня 12:23
Автор Я їжджу на Audi S6 (C4), Audi A6 (C4)
WOLF
DekardSound, тобто не тримає чи "в прозапас"?
WOLF, про запас. Вразі якщо не триматиме чи видавить то зразу нову поставлю
25 травня 12:39