Audi S6 (C4) (Milky Way)

Ну нарешті.

Я їжджу на Audi S6 (C4), Audi A6 (C4)
Черкаси, Україна


Все ж це трапилось. Я тільки зараз, через пів року змін переоформити авто і тепер я його законний власник. Тому ділюсь з вами цим маленьким радісним для мене моментом. 




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 10 червня 17:33
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Mazda CX-9 (1G)
Найкращий момент, нові номерні знаки)
1
10 червня 17:50