Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
Romannych, pздалось що вони в чорне пофарбовані ) Загалом посил в тому що машина в дійсно кльовому стані схоже. І була б дуже стильною в оригінальному вигляді (без тюнінгу, що багато чого в ній знецінює). Я б лише дуже круті колеса сюди ставив би. І все інше в сток. Це на мій погляд. А машина ваша, тому вам звісно видніше як ви її хочете бачити )
Сподіваюсь, повротники, ручки дверей та диски + дах будуть приведені в відповідний стан.
Загалом посил в тому що машина в дійсно кльовому стані схоже.
І була б дуже стильною в оригінальному вигляді (без тюнінгу, що багато чого в ній знецінює).
Я б лише дуже круті колеса сюди ставив би. І все інше в сток.
Це на мій погляд.
А машина ваша, тому вам звісно видніше як ви її хочете бачити )
Покажу по секрету що вже зроблено:
В мене теж колись була Вольво. Хоч і полукровка, але вкрай приємне враження від неї. Якби не мотор 1.6 )))