Subaru Impreza WRX STI (GD) (STIха)

Проблемна частина

І так. Ще з покупки суби, мені не давало спокою заднє ліве крило. Прям очі виїдало) Нарешті я набрався сміливості, щоб починать щось робить з кузовньой. Ну і в першу чергу поліз до крила збивать шпаклівку. Її було видно не озброєним оком. Щоб розуміть, що робить з крилом, рихтувать, рем вставку арки мінять, чи заміна ціляком. 


Підрозібрав трішки



Почав збивать шпаклю. Початок щось геть не хороший





Плакать хочеться)





13мм!!! 13мм!!!





Тут прям я постарався випилять, щоб товщину краще було видно)



Все збив, зачистив. Машинка на якийсь кілограм схудла)












Але ж, але ж... Який висновок? Тільки заміна. Далі буде

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 03 березня 2025р. 01:44
10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Капець 😱 але то все робиться 💪
08 квітня 2025р. 21:52
AntonGo
Капець 😱 але то все робиться 💪
AntonGo, так. Але таке краще замінить.
08 квітня 2025р. 23:36
То вона нормально так ваги скине))
Мінус пів секунди до 100
03 березня 2025р. 10:04
Я їжджу на Subaru Forester (SG)
Не опускай руки!
03 березня 2025р. 09:16
akmrivne
Не опускай руки!
akmrivne, не планую)
1
03 березня 2025р. 09:31
Я їжджу на Subaru Forester (SG)
Tuningovaniy
akmrivne, не планую)
Tuningovaniy, тож різати і варити!
03 березня 2025р. 09:39
akmrivne
Tuningovaniy, тож різати і варити!
akmrivne, саме так. І не тільки крило, як виявилось
1
03 березня 2025р. 09:41
Нормально так гіпсу напхали...
То певно якась досвідчена бригада робила.
Тому прорабу що тим керував руки треба б було поламати у 3-х місцях.
03 березня 2025р. 07:05
Crayfish
Нормально так гіпсу напхали...То певно якась досвідчена бригада робила.Тому прорабу що тим керував руки треба б було поламати у 3-х місцях.
Crayfish, і цікаво те, що була ступінь між крилом і дверима. Я думав що то може крило криве, не дорихтували. А виявилось, що то шпаклівки так наклали. Збив шпаклю і дверь з крилон норм стали)
03 березня 2025р. 09:36