Volvo XC90 (2G) Т6

0

Авто продається $23 500

Біла Церква

Volvo XC90 (2G)
YV4A22PK9G1013719
Автоматична Повний
2015 Бензиновий (2.0 л.), 320 к.с.
SUV (кросовер), Сірий 128000 км.

Продаю власну автівку, яку дуже довго шукав і довго чекав зі Штатів.
Шукав не просто “аби XC90”, а авто з нормальною історією і мінімальним пошкодженням.

Основні критерії були прості:
- легке пошкодження — важіль підвіски, тобто розхідник. Замінив на оригінал;
- ціла безпека;
- кузов у рідній фарбі та без серйозних пошкоджень;
- легке косметичне пошкодження бампера — без пайки, без Тайваню;
- невеликий пробіг.

Хто стикався з тайванськими запчастинами — зрозуміє, про що я :)
Фото пошкодження можу додатково скинути.
Згідно з Carfax, у США авто постійно обслуговувалося у дилера. У 2025 році були проведені коштовні роботи, зокрема заміна всіх подушок двигуна, випарника та лямбда-зонда.

В Україні також зробив велике ТО:
- замінив оливи всюди: редуктори, Haldex, перша часткова заміна в АКПП;
- замінив комплект ГРМ з роликами та приводний ремінь генератора;
- поставив дорогі AGM-акумулятори: 96 А·год у багажник і Start-Stop під капот;
- фари заклеїв у бронеплівку;
- зробив хімчистку салону;
- замінив гальмівні колодки;
- обслужив кліматичну систему: заправка та іонізація салону;
- замінив усі фільтри;
- свіжа всесезонна гума Continental R19 2025 року

На сьогодні по техніці та стану салону питань до авто не маю.
Комплектація комфортна, є все необхідне для щоденного користування:

- активні поворотні LED-фари;
- автоматичне дальнє світло;
- памʼять передніх сидінь і дзеркал;
- підігрів сидінь;
- автозатемнення дзеркала заднього виду;
- панорама;
- 4-зонний клімат-контроль;
- датчики світла та дощу;
- хороша музика з підсилювачем;
- контроль смуг;
- розпізнавання знаків;
- аварійне гальмування;
- задні парктроніки та камера;
- безключовий доступ.


Написати власнику Показати телефон
Я їжджу на Volvo XC90 (2G)
Біла Церква, Україна

Про авто

До купівлі цього авто я ніколи особливо не цікавився маркою Volvo.

Цей XC90 я взяв на аукціоні США — скоріше не через бренд, а через сукупність досить раціональних факторів. Clean Title, невеликий пробіг і адекватна історія Carfax виглядали переконливо.

Окремо — стан авто на фото. Він виглядав значно гірше, ніж був у реальності. Створювалось враження серйозного удару: відсутнє колесо, пошкодження задньої частини. Але по факту все виявилось набагато простіше — зламане “вухо” важеля, задню ліву частину авто страхова частково розібрала і склала в багажник разом із колесом, а бампер просто вийшов із кліпсів.

З березня 2026 року я на цьому авто і досі ловлю себе на думці, що образ “Volvo для пенсіонерів” — це міф. XC90 виявився зовсім іншим: м’який, впевнений, але при цьому достатньо динамічний і керований. У ньому однаково органічно і спокійний рух у потоці, і легкий натиск на педаль, коли цього хочеться.

Я не з тих, хто емоційно прив’язується до автомобілів. Але дизайн і загальне відчуття від XC90 — це той випадок, коли техніка і естетика дуже вдало співпали.

Характеристики

Volvo XC90 (2G), Сірий
Зійшов з конвеєра у 2015 році
Придбаний у 2025 році
Двигун: Бензиновий (2.0 л.), 320 к.с.
Коробка: Автоматична
Повний привід

Бортжурнал (11)

Немає співпадінь
Автомобіль у продажі
04 червня 08:37
2
Спостереження та враження > продаж авто 2
Велике ТО Volvo XC90: ГРМ, привідний ремінь, сальник колінвала та рідини AWD
30 травня 09:12
1
Ремонт та обслуговування > планове ТО 1
Помилка Volvo On Call
24 травня 15:21
0
Ремонт та обслуговування > своїми руками 0
Панорама: її болячки, ремонт та обслуговування
18 квітня 10:15
4
Різне > просто так 4
Перша дальня поїздка, враження від авто + витрата палива Т6
15 квітня 17:00
0
Різне > просто так 0
Хімчистка + відновлення нормального вигляду фар
15 квітня 16:41
1
Різне > просто так 1
прибираємо гірлянду помилок та знайомство з volvo з "середини" + штора + vtool
15 квітня 16:20
0
Різне > просто так 0
сертифікація, постанова на облік ііі ... гірлянда незрозумілих помилок)
15 квітня 15:26
0
Різне > просто так 0
перша заправка, тест драйв, мийка і заміна олив
15 квітня 15:08
0
Різне > просто так 0
А шо єто за черевічкі такіє... Зустріч авто і підгон від американця
15 квітня 14:51
2
Різне > просто так 2
Одеса, порт, Volvo
15 квітня 14:39
0
Різне > просто так 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.