До вашої уваги KIA CERATO KOUP 1.6 газ/бенз, 6-ст механіка, 2012 року(при покупці 109тис/км).
Машина зацікавила своїм зовнішнім яскравим виглядом, відносно свіжим роком виробництва там відносно малим пробігом.
В автомобілі є все для комфортного пересування.
Поки що тільки позитивні думки про авто після Камрюхи.
Далі буде...
|
Просто ТО на 133тис.км.
17 травня 11:35
16
3
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 16 3 | |
|
Пів року володіння авто та 14тис. км. позаду)))
21 лютого 22:15
16
0
|
Різне > просто так | 16 0 | |
|
Багато світла не буває... або перехід с Xenon на Led
05 серпня 2025р. 08:41
18
0
|
Допрацювання > тюнінг | 18 0 |