Любиш їздить, люби і обслуговувавти.
Велику роботу провів з автівкою:
Якщо з мастилом все просто, то під час роботи з натяжним механізмом, а саме замені ролика. Була цікава ситуація, ролик до механізма прикручений болтом з лівою різьбою.
Сайленблоки на балці в мене вирвало, були скрипи та задня частина гуляла по дорозі. Теж було це все цікаво робити.
Якихось фото не робив, робив все сам. На запчастини витратив в районі 8-9 тис.грн.
Мастило в двигун TOTAL 5W30 MC3 3.5л.
Мастило в кпп 75w85 kia/hyndai 1.75л
Фільтра по оригіналу
Ремінь Dayco
Ролик 2 шт. MAGNETI MARELLI
Амортизатори та сайленблоки MANDO
Будем бачить що як ходе. Мастило в двигуні замінюю кожні 7-8 тис. Так робив попередній власник і мене також попросив обслуговувавати саме так.
Запис було зроблено в першу чергу для себе, та може хтось знайде для себе цікаву інформацію, буду радий відповісти на якісь питання.
Дякую за увагу)
Ціна питання 9000 UAH, Пробіг 133000 км.
Не знал такого нюанса, спасибо, буду иметь ввиду.
Я когда силивал масло, оно было чернее чем с мотора. Наверное никто туда не лазил. Если будет так как вы сказали заменю на другое, у меня замена масла произошла быстро, ничего сложного не увидел.
Попробуйте, как я себе заливал: https://driver.top/exp/677219/ MTF 75W-90, есть и ещё одно, с приписью "PRIME" - его ещё больше советуют, как синтетическое.
Вот записи того человека:
https://driver.top/exp/698901/
https://driver.top/exp/702679/