Мій проєкт Fustang GT-Line натхненний стилістикою Mustang, але створений не для драгрейсингу, а для тривалих і комфортних подорожей.
Цілі проєкту:
Grand Touring (GT) у класичному сенсі: комфортна, швидка та далека подорож автомагістралями;
Естетика Mustang: для мене Mustang — це дух свободи, прерія та дорога в захід сонця.
Базове авто:
Ford Fusion, 2017, комплектація Titanium:
Зроблено:
Екстер’єр:
Інтер’єр:
Технічна частина:
Заплановано / В процесі:
|
Kyiv Car Fest: Fustang (день перший)
16 травня 12:08
49
6
|
Події > зустріч | 49 6 | |
|
Кришка двигуна. +5 к.с. )
08 березня 17:08
44
1
|
Допрацювання > стайлінг | 44 1 | |
|
Stage 1+ (інтеркулер)
06 березня 19:22
39
0
|
Допрацювання > тюнінг | 39 0 | |
|
Динаміка починається з гальм
05 березня 19:04
41
2
|
Допрацювання > тюнінг | 41 2 | |
|
Grand Tour салон
11 вересня 2025р. 15:37
44
1
|
Допрацювання > тюнінг | 44 1 | |
|
Задні ліхтарі: моя маленька одіссея
10 вересня 2025р. 20:38
54
15
|
Допрацювання > стайлінг | 54 15 | |
|
Не планував — але зробив. Stage 1
31 травня 2025р. 12:21
52
13
|
Допрацювання > тюнінг | 52 13 | |
|
"Сезам, відкрийся" тепер має кнопку
09 травня 2025р. 22:13
60
6
|
Допрацювання > тюнінг | 60 6 | |
|
Оновлення шильди комплектації
01 березня 2025р. 21:50
51
5
|
Допрацювання > стайлінг | 51 5 | |
|
Графітовий шик: натуральна алькантара
25 лютого 2025р. 18:45
68
11
|
Допрацювання > стайлінг | 68 11 | |
|
Авто місяця. Рефлексії.
13 січня 2025р. 16:11
49
5
|
Різне > просто так | 49 5 | |
|
Осінні сімейні покатухи
28 жовтня 2024р. 13:40
54
0
|
Події > покатухи | 54 0 | |
|
Кермо з підігрівом та перешивом
13 жовтня 2024р. 16:54
63
2
|
Допрацювання > тюнінг | 63 2 | |
|
Swap... ні, не двигуна. Підвіски.
01 жовтня 2024р. 14:03
48
11
|
Допрацювання > тюнінг | 48 11 | |
|
Шильди: фінальний штрих. В пошуках сенсів
17 серпня 2024р. 21:56
54
13
|
Допрацювання > стайлінг | 54 13 | |
|
Дашборд Fustang Vignale ;)
12 серпня 2024р. 21:24
86
13
|
Допрацювання > стайлінг | 86 13 | |
|
Carpathian Grand Tour
27 липня 2024р. 10:36
178
20
|
Події > подорож | 178 20 | |
|
Просто мийка і вечірні покатухи
07 липня 2024р. 19:30
42
0
|
Ремонт та обслуговування > мийка | 42 0 | |
|
Ще краплинка в Grand Touring
26 червня 2024р. 14:01
36
1
|
Допрацювання > тюнінг | 36 1 | |
|
Заміна панелі приладів на MKZ/Mondeo
31 травня 2024р. 00:41
57
5
|
Допрацювання > стайлінг | 57 5 | |
|
Камера переднього виду
02 квітня 2024р. 21:57
49
5
|
Допрацювання > тюнінг | 49 5 | |
|
Зимова та літня комплектації
29 березня 2024р. 21:56
56
0
|
Колеса > шини | 56 0 | |
|
Ford Fusion GT-line (від ідеї до реалізації)
29 березня 2024р. 18:57
232
29
|
Допрацювання > стайлінг | 232 29 |
Тут просто люди люблять машини )
реально гарний фьюжик)))
цікавий БЖ. почитав з задоволенням
Я теж ставлюсь до нього, не як до груди металу )
Я, відверто кажучи, свій віддав за "консула". Дуже вже він виривався з "нашого" контексту.
Хоча і "інвестицію" не міг не зауважити ;)
Дуже поважаю ті авто, які люблять їх же власники.
Іноді читаєш, як сама людина ставиться до своєї машини і дивуєшся, нащо ж тобі цей ресурс.
А є коли дійсно відчуваєш любов і зусилля. Це круто! То ж успіху в інших етепах. Ще рік попереду, може ще "позмагаємось" )
Дякую, навзаєм, буду "вивторяти", аби живий та ресурси були )
вітаю з перемогою «авто місяця»))
Ну, а Вас, в свою чергу, з другим місцем на авто року! Там конкуренція не проста, тому дуже достойний результат!
Дякую, для мого малого 2місце на авто року то гарний результат, я задоволена ;)
І ще, ось щойно побачила, що він є у Гаражі мрій ))
Що безумовно приємна несподіванка.
А щодо "авто місяця", то й конкуренти не прості, з значною підтримкою )
Побачимо, що з того вийде.
Дякую! )
Успіхів на наступному етапі 🤞🔥
Такий розподіл відсотків крутіший, ніж перемога для розваги та спогадів )
Та може включається щось типу "мав чи не мав вже відзнаку". Або якісь інші допоміжні фактори. Останній голос, тощо.
Та думаю що в алгоритмі передбачено якійсь механізм. Може дійсно в кого першим була ця кількість. Хоча навряд такі випадки бувають часто, що натякає на рандом )
Але можна піти і простішим шляхом. Купити Китай. Мають трохи інший вигляд (при збереженні тих 3х смуг), ну і там рандом з якістю. Чув що комусь служать і по три роки, а комусь три місяці.
Дякую!
Умови і що воно таке, я почав читати лише коли почали приходити сповіщення про голосування. ))