Ford Fusion (2G) (Fustang GT-Line)

Kyiv Car Fest: Fustang (день перший)

Я їжджу на Ford Fusion (2G)
Львів, Україна

Якщо хтось на фесті і є бажання познайомитись та поспілкуватись. Пишіть в особисті. 

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 16 травня 12:11
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Skoda Fabia Mk2
Блін, шкода не був, цікаво було б в живу глянути такий класний апарат)
1
15 червня 00:42
Автор Я їжджу на Ford Fusion (2G)
Filmmaker
Блін, шкода не був, цікаво було б в живу глянути такий класний апарат)
Filmmaker, дякую. Може ще автомобільні дороги зведуть )
1
15 червня 10:25
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk6
А я ще подумав: «Десь я це авто вже бачив 🤔». Вітаю з участю в цьому чудовому івенті)
1
20 травня 19:59
Вітаю тебе з участю))) 👍🤝
1
16 травня 13:23
Автор Я їжджу на Ford Fusion (2G)
AndreDeLux25DX
Вітаю тебе з участю))) 👍🤝
AndreDeLux25DX, дякую )
1
16 травня 13:25