
Всім привіт.Думаю не одного мене не влаштовують американський варіант вкладишів дзеркал,які приближують і мають велику мертву зону,їзда дуже не комфортна.Замовив європейський варіант,тим більше на одному дзеркалі потік фотохром…(.Замінив і зразу офігів,на скільки велика різниця,та і вигляд зовсім інший,коротше вогонь 🔥.
1