BMW 5 series (F10) (Fдісярік)

Заміна USA зерк.елементів на європейські.

Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Луцьк, Україна

🤟


І інша сторона 👌


Фінальний вигляд


Обидва вже відїздили своє🫡


🥴🥴🥴


Одне на місці 👌


Порівняння


Американський варіант



Зі сторони пасажира,вже потік хром…


Всім привіт.Думаю не одного мене не влаштовують американський варіант вкладишів дзеркал,які приближують і мають велику мертву зону,їзда дуже не комфортна.Замовив європейський варіант,тим  більше на одному дзеркалі потік фотохром…(.Замінив і зразу офігів,на скільки велика різниця,та і вигляд зовсім інший,коротше вогонь 🔥.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#bmw_f10
Ціна питання 2000 UAH, Пробіг 218000 км.
Опубліковано: 25 червня 20:47
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW 5 series (F10)
з фотохромом поставив чи якісь звичайні?
вчора о 07:28
Я їжджу на Mazda CX-9 (1G)
Ці зеркала у США діч рідкісна, взагалі не інформативні, як вони там їздять?
1
25 червня 21:16
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Нінзя
Ці зеркала у США діч рідкісна, взагалі не інформативні, як вони там їздять?
Нінзя, згоден,жесть просто які незручні 👎
25 червня 21:37