BMW 5 series (F10) (Fдісярік)

13.10.25- 9.01.26 USA NewYork-UA Lutsk

Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Луцьк, Україна


Це вже на базі.


Фото з аукціону








Довге очікування і фка на місці🔥. Перші враження позитивні,як на Америку все супер,як завжди брудно в середині,а так все головне що працює,прибором зразу пробив,все топ) Далі буде….

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#BMW F10
Ціна питання 9000 USD, Пробіг 217 км.
Опубліковано: 19 червня 00:16
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Пробіг 217км?😳
19 червня 20:28
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
grinyak1990
Пробіг 217км?😳
grinyak1990, 217 тис 😁
1
22 червня 13:33