Вітаю! Мій другий бумер з Америки), а по рахунку вже третє БМВ. Після Е90 рест та Е60 рест(теж з Америки була) дійшов до своїєї мрії в вигляді F10 рест та на н55 :) і так це xDrive 🔥,на комфорт салоні,harms,проекція доводчикі,кароч комплектація не бомж))) Наразі повністю обслужив,по трошки роблю беху під себе,їзджу та кайфую 😎
|
На дачі👌
вчора о 00:12
13
0
|
Спостереження та враження > спостереження | 13 0 | |
|
Заміна USA зерк.елементів на європейські.
25 червня 20:36
11
3
|
Допрацювання > стайлінг | 11 3 | |
|
13.10.25- 9.01.26 USA NewYork-UA Lutsk
19 червня 00:06
19
2
|
Події > зустріч | 19 2 |