BMW 5 series (F10) Fдісярік

0
Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Луцьк, Україна

Про авто

Вітаю! Мій другий бумер з Америки), а по рахунку вже третє БМВ. Після Е90 рест та Е60 рест(теж з Америки була) дійшов до своїєї мрії в вигляді F10 рест та на н55 :) і так це xDrive 🔥,на комфорт салоні,harms,проекція доводчикі,кароч комплектація не бомж))) Наразі повністю обслужив,по трошки роблю беху під себе,їзджу та кайфую 😎

Характеристики

BMW 5 series (F10), Сірий
Зійшов з конвеєра у 2015 році
Придбаний у 2026 році
Двигун: Бензиновий (3.0 л.), 306 к.с.
Коробка: Автоматична
Повний привід

Бортжурнал (3)

Немає співпадінь
На дачі👌
вчора о 00:12
0
Спостереження та враження > спостереження 0
Заміна USA зерк.елементів на європейські.
25 червня 20:36
3
Допрацювання > стайлінг 3
13.10.25- 9.01.26 USA NewYork-UA Lutsk
19 червня 00:06
2
Події > зустріч 2

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.