Opel Astra H (Опелюга)

Заміна подушки безпеки "по гарантії"

Я їжджу на Opel Astra H
Полтава, Україна

Якби не наша найпрекрасніша група по Опелю, то я б і не знав, що взагалі існує якась там відзивна кампанія. Прийшлося навідатись до блогера, ім'я якого заборонено промовляти вголос, щоб подивитися, що там і як.


Виявилось, усе дуже просто: йдемо на сторінку Опеля, шукаємо пункт по гарантії, десь у якомусь віконечку вводимо свій VIN-код і отримуємо повідомлення, що авто підлягає безкоштовному сервісу із заміни подушки безпеки в кермі.

На тій же сторінці записуюсь на сервіс.
P.S Моє авто куплене в офіційного дилера в Україні! Для пригнаних з-за кордону - дана опція не працює :(


Але ж воно не так-то й просто вийшло... Через тиждень отримую дзвінок з автосалону по моєму питанню. Підтвердили, що авто підпадає під заміну подушки, і сказали, що через тиждень передзвонять.


Через місяць я знову залишаю повторну заявку. Як ви зрозуміли, ніхто мені так і не телефонував. На цей раз історія була така: керівник сервісу у відпустці до 6 квітня. Як вийде — вам зателефонують.


15 травня прийшлось таки самому поїхати на сервіс. Як ви зрозуміли, мені ніхто не телефонував 😅 Приїхав, розповів усе, пожалівся, що заявки приймають, але не опрацьовують)))


Коротше, пані, яка працює у сервісному відділі, записала всю інформацію по авто, зробила фото, зробила відео... ііііі сказала чекати 😆


18 червня телефонує невідомий номер і каже, що приїхала моя подушка. Я вже хотів сказати, що ніяких подушок не замовляв (думав, може з Розетки чи ЮСК телефонують 🤣). Аж ні — говорять: приїжджайте або сьогодні, або завтра зранку на заміну. Записався на ранок наступного дня.


Коротше, подушку міняли близько години. Я був радий, що таки вистрадав її. Але ж яке розчарування було, коли плівочку з емблеми зняв сервісмен... А я того чекав найбільше, щоб самому це зробити. То, блін, те саме відчуття, як зі смартфона знімати заводську плівочку. Не всі зрозуміють 🤣


Загалом, подушка нова. По враженнях, вона якась менша, бо ніби збільшились зазорчики. Але, можливо, то мене вже глючить. Головне, щоб у відповідний момент вона спрацювала. Надіюсь, такий момент не настане. 



Нова



Доки


Отака історія. Подушку замінили. Заодно вперше попали на офіційний сервіс.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 116000 км.
Опубліковано: 22 червня 21:35
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Opel Astra H
Теж, міняв у квітні місяці, взнав, від того самого блогера, зайшов на сайт, ВІНкод, все сходиться. Поїхав до дилера, написав заяву, сказали, що позвонять, дзвінка так і не дочекався, через місяць зателефонував сам, сказали - приїжджайте, поїхав - замінили, плівку знімав сам, невеличке - але задоволення. Про заміну я писав на цьому сайті, але, чомусь, це нікого не зацікавило.
сьогодні о 12:08
Привіт 🙋🏼‍♂️ Буде актуально уточнити чи ваш Опель куплений у офіціала в Україні ? В нас є дві Астри Н з-за кордону пригнані в свій час. І виявляється що в них такі подушки. А ще дивно що на сайті по відзивній компанії в Україні пише що авто все ок і не потребує робіт. А на польському оф сайті пише що там подушка Таката. Бо Ілта-Львів відмовляється проводити таку відзивну компанію і попереджає що це не буде безкоштовно.
24 червня 12:41
Я їжджу на Opel Astra H
Плівку сам знімав😅
2
23 червня 20:51
Автор Я їжджу на Opel Astra H
Орест
Плівку сам знімав😅
Орест, щасливий чулувік!😁
1
23 червня 21:10
Орест
Плівку сам знімав😅
Орест, Привіт 🙋🏼‍♂️ Буде актуально уточнити чи ваш Опель куплений у офіціала в Україні ? В нас є дві Астри Н з-за кордону пригнані в свій час. І виявляється що в них такі подушки. А ще дивно що на сайті по відзивній компанії в Україні пише що авто все ок і не потребує робіт. А на польському оф сайті пише що там подушка Таката. Бо Ілта-Львів відмовляється проводити таку відзивну компанію і попереджає що це не буде безкоштовно.
24 червня 12:48
Я їжджу на Opel Astra H
AndjeyR
Орест, Привіт 🙋🏼‍♂️ Буде актуально уточнити чи ваш Опель куплений у офіціала в Україні ? В нас є дві Астри Н з-за кордону пригнані в свій час. І виявляється що в них такі подушки. А ще дивно що на сайті по відзивній компанії в Україні пише що авто все ок і не потребує робіт. А на польському оф сайті пише що там подушка Таката. Бо Ілта-Львів відмовляється проводити таку відзивну компанію і попереджає що це не буде безкоштовно.
AndjeyR, привіт🙋відзивна кампанія проводиться тільки для офіційно куплених авто в Україні(у мене така)для пригонок опція відсутня....а те що пробивається у різних країнах по різному якось то дивно😏можливо у наших дилерів відсутня інфа для неофіційних авто🤔але безкоштовно поміняти для пригонок то нажаль неполучиться🤝
24 червня 18:42
Орест
AndjeyR, привіт🙋відзивна кампанія проводиться тільки для офіційно куплених авто в Україні(у мене така)для пригонок опція відсутня....а те що пробивається у різних країнах по різному якось то дивно😏можливо у наших дилерів відсутня інфа для неофіційних авто🤔але безкоштовно поміняти для пригонок то нажаль неполучиться🤝
Орест, дивна позиція Opel.ua Бо не розумію чим пригнаний автомобіль відрізняється від купленого автомобіля в Україні з вбивчою подушкою, якщо там і там стоїть та вбивча подушка, яку всі відомі бренди замінюють їх абсолютно безкоштовно) Зараз спілкуюсь ще з офіціалом БМВ, де на разі комунікація вийшла набагато простішою, ніж з офіціалом Opel.

Надав інформацію, яку просили офіціали з БМВ, з основного дані авто, фото керма.

Відповідь від них(це безпосередньо з тим офіціалом, який найближче до моєї локації): «Так, є технічна акція для Вашого авто, дізнаюсь про наявність запчастин для виконання цієї технічної акції. Повідомимо коли будуть відомі терміни і на коли це можна зробити.»

Лист від БМВ загалом прикріпив скріншотом. P.S А і БМВ теж пригонка )
24 червня 19:09
Я їжджу на Opel Astra H
AndjeyR
Орест, дивна позиція Opel.ua Бо не розумію чим пригнаний автомобіль відрізняється від купленого автомобіля в Україні з вбивчою подушкою, якщо там і там стоїть та вбивча подушка, яку всі відомі бренди замінюють їх абсолютно безкоштовно) Зараз спілкуюсь ще з офіціалом БМВ, де на разі комунікація вийшла набагато простішою, ніж з офіціалом Opel.Надав інформацію, яку просили офіціали з БМВ, з основного дані авто, фото керма. Відповідь від них(це безпосередньо з тим офіціалом, який найближче до моєї локації): «Так, є технічна акція для Вашого авто, дізнаюсь про наявність запчастин для виконання цієї технічної акції. Повідомимо коли будуть відомі терміни і на коли це можна зробити.»Лист від БМВ загалом прикріпив скріншотом. P.S А і БМВ теж пригонка )
AndjeyR, 💯процентів👍але як колись казав бувший президент...маєм те що маєм....нажаль
24 червня 19:26