Якби не наша найпрекрасніша група по Опелю, то я б і не знав, що взагалі існує якась там відзивна кампанія. Прийшлося навідатись до блогера, ім'я якого заборонено промовляти вголос, щоб подивитися, що там і як.
Виявилось, усе дуже просто: йдемо на сторінку Опеля, шукаємо пункт по гарантії, десь у якомусь віконечку вводимо свій VIN-код і отримуємо повідомлення, що авто підлягає безкоштовному сервісу із заміни подушки безпеки в кермі.
На тій же сторінці записуюсь на сервіс.
P.S Моє авто куплене в офіційного дилера в Україні! Для пригнаних з-за кордону - дана опція не працює :(
Але ж воно не так-то й просто вийшло... Через тиждень отримую дзвінок з автосалону по моєму питанню. Підтвердили, що авто підпадає під заміну подушки, і сказали, що через тиждень передзвонять.
Через місяць я знову залишаю повторну заявку. Як ви зрозуміли, ніхто мені так і не телефонував. На цей раз історія була така: керівник сервісу у відпустці до 6 квітня. Як вийде — вам зателефонують.
15 травня прийшлось таки самому поїхати на сервіс. Як ви зрозуміли, мені ніхто не телефонував 😅 Приїхав, розповів усе, пожалівся, що заявки приймають, але не опрацьовують)))
Коротше, пані, яка працює у сервісному відділі, записала всю інформацію по авто, зробила фото, зробила відео... ііііі сказала чекати 😆
18 червня телефонує невідомий номер і каже, що приїхала моя подушка. Я вже хотів сказати, що ніяких подушок не замовляв (думав, може з Розетки чи ЮСК телефонують 🤣). Аж ні — говорять: приїжджайте або сьогодні, або завтра зранку на заміну. Записався на ранок наступного дня.
Коротше, подушку міняли близько години. Я був радий, що таки вистрадав її. Але ж яке розчарування було, коли плівочку з емблеми зняв сервісмен... А я того чекав найбільше, щоб самому це зробити. То, блін, те саме відчуття, як зі смартфона знімати заводську плівочку. Не всі зрозуміють 🤣
Загалом, подушка нова. По враженнях, вона якась менша, бо ніби збільшились зазорчики. Але, можливо, то мене вже глючить. Головне, щоб у відповідний момент вона спрацювала. Надіюсь, такий момент не настане.
Отака історія. Подушку замінили. Заодно вперше попали на офіційний сервіс.
Пробіг 116000 км.
Надав інформацію, яку просили офіціали з БМВ, з основного дані авто, фото керма.
Відповідь від них(це безпосередньо з тим офіціалом, який найближче до моєї локації): «Так, є технічна акція для Вашого авто, дізнаюсь про наявність запчастин для виконання цієї технічної акції. Повідомимо коли будуть відомі терміни і на коли це можна зробити.»
Лист від БМВ загалом прикріпив скріншотом. P.S А і БМВ теж пригонка )