Audi A4 (B6) (Квадробер )

#16 шкіра

Я їжджу на Audi A4 (B6), Volkswagen Golf Mk6
Дніпро, Україна

Роки беруть своє. Сидіння трішки потріскалися . Відновлення цілісності своїми руками , перший досвід роботи з рідкою шкірою. Наче щось вийшло 🤭






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 червня 14:12
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Пробував усілякі, найкращий досвід з dr.Leather: https://drleather.com.ua
Отут кермо відновлював, і з того часу вже проїхав трохи, чудово тримається: https://driver.top/exp/709185/
1
22 червня 15:38