Audi A4 (B6) (Квадробер )

#15 склопідіймач

Я їжджу на Audi A4 (B6), Volkswagen Golf Mk6
Дніпро, Україна






Ще в один із холодний весняних вечорів колупав машину і захотілось показати сестрі як кайфово відкриваються вікна с пульта всі 🤭 відкрив , «вау, клас» закривати а воно не закривається 😅 . На вулиці ще холодно, гаража нема де залишити . Срочний розбір та усунення поломки. Розбір цікавий , знімається карта , механізм весь , та верхня частина двері та дістається разом з механізмом . 




Було залито акуратно епоксидним клеем, так деталь копієчна але лишати так двері і чекати запчасть було ніяк.





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 червня 14:00
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.