Ще з моменту покупки була помилка по наддуву , не часто але іноді бувало, на той момент думав що десь щось по мєдочі. Настала жара і машина перестала їхати зовсім , турбіну не чуть, підхвату ніякого . Звернувся я за допомогою до конкретної людини яку ремомендували поважні знайомі . Ітог : пізда турбіні , оживили , новий картридж та горяча частина .
На момент покупки вона якось їхала , порівнювати ні з чим було тому я думав ну іде бадьоро , значить так і треба , але я так ніколи не помилявся 🤭 і ось після ремонту я дізнався що таке коли ауді іде на другого стейджі 🥹🥹🥹