BMW X7 (G07) (MUSIC BOX)

Відновлення. Ключ та перші проблеми

Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Київ, Україна

21.03.2026
Ікс уже в Україні і готується їхати на СТО на відновлення. Але чи зможе? Відповідь на це питання дав @Oleshchuk під час першого огляду. Були затиснуті задні колодки, а щоб їх розвести, треба зняти колесо, яке заважає добратися до суппортів. І наче ж проблеми немає, якби не нюанс із секретками. 1 із 5 болтів має свою різьбу і викрутити його без відповідної насадки, якої всередині авто знайти не вдалося, неможливо. У найближчих бмвшних СТО теж не виявилося підходящої, тому вирішено висвердлити секретний болт. 

Секретка


Перевести у нейтральну передачу теж не так легко, як було, наприклад, на F серії, де на коробці знизу був спеціальний ричаг. Треба відкручувати болт напівосі(зі ступиці), аби авто могло котитися.


Тепер можна вантажити на евакуатор і везти на сервіс, де будуть виконуватися усі подальші роботи.
до офіціалів, де замовляти оригінальний ключ (нагадаю, що зараз ми взагалі без ключа😒)
По часу сказали, що це займе мінімум 3(три, Карл!) тижні. Особисто мені не зрозуміло, що там займає ледь не місяць. Фізично вирізати ключ - 5 хв, запрограмувати плату - ну нехай година. Зібрати то разом - ще півгодини. Додаємо якийсь час на логістику. Вийде днів 3-5, але це така специфіка офіційних сервісів. Те, що умовні гаражі вам зроблять за 1 день, офіціали будуть робити тиждень, а інші два тижні ви будете чекати запчастини із Німеччини. 

Ціну за новий ключ можете бачити нижче:


Витрати:
- 1600грн митниця (заїзд 500грн, 500грн розгрузка, 500грн загрузка, 100грн паркінг 1 день
- 1000грн висвердлення болтів, зняття з ручного гальма і паркінга
- 4000грн евакуатор(взяв трохи більше за очікування)
- 18705грн новий ключ

Загально 25305грн(575$)


А поки Х7 на стоянці, в очікуванні подальших робіт...



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 575 USD,
Опубліковано: вчора о 13:50
Подія: 23 березня 19:00
14 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Skoda Octavia Mk3
Короче в бітку як завжди купа "нюансів"...
вчора о 17:43
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Kuprin
Короче в бітку як завжди купа "нюансів"...
Kuprin, Ну це все дріб'язок взагалі, навіть нюансами назвати важко. Але треба розуміти, що це таке ж саме б/в авто, не нове з салону. А то купа пригонщиків, яких зараз розвелося, як грибів після дощу, заявляють, що от, отримаєте авто з прозорою історією і бла бла бла.
1
вчора о 17:47
І на скільки я знаю, офіційних дилерів немає БМВ в Україні .. є типу дилери із дуже гарною програмою, але не прям офіційні. Але може шось змінилось хіба.
2
вчора о 14:57
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
vollex13
І на скільки я знаю, офіційних дилерів немає БМВ в Україні .. є типу дилери із дуже гарною програмою, але не прям офіційні. Але може шось змінилось хіба.
vollex13, Тобто, немає? Дилери в Україні є саме офіційними. У Києві - Баварія на Бориспільський та Гавела. У Львові - Арія.

Ти можеш приїхати до будь-якого дилера і провести відзивну кампанію, якщо така доступна для твого авто. І на відміну від того ж ВАГ(наприклад), наш дилер її зробить, і пофігу, що це американський биток.
2
вчора о 15:38
oleh_o
vollex13, Тобто, немає? Дилери в Україні є саме офіційними. У Києві - Баварія на Бориспільський та Гавела. У Львові - Арія.Ти можеш приїхати до будь-якого дилера і провести відзивну кампанію, якщо така доступна для твого авто. І на відміну від того ж ВАГ(наприклад), наш дилер її зробить, і пофігу, що це американський биток.
oleh_o, от бляха не скажу що я все в цій темі шарю, але був колись знайомий який гоняв в Польщу, бо на Баварії не могли зробити якусь діч, бо вона не офіціал. Ну а в Києві кращих за Bimmer Funk нікого не знаю. При моєму знайомстві із BWM G30 офіціали, як ти кажеш, показали що вони обісцяні ідіоти які нічого не шарять в своїх же машинах, а чуваки із Біммер Фанк знайшли проблему питання просто відкривши двері.
вчора о 16:17
oleh_o
vollex13, То уже проблеми компетентності конкретних людей. Я ж за юридичний аспект говорив.Зі своїм Х3 я до офіціалів жодного разу не їздив, бо немає фінансовго сенсу і мені не зручні їх локації.
oleh_o, ну добре.

Але те що ти кажеш за те що БМВ норм відноситься як до Америки так і до Європи, факт, це гарний момент. Не всі нажаль можуть цим похвалитись. А якщо брати Американський ВАГ – ну то мені вообще не зрозуміла тема, якщо чесно. Там багато відмінностей не в користь Америки .) та і мені то байдуже, я не фанат вагу чи бмв, чи Вольво. Просто є авто які десь подобаються, а десь ні. Питання в тому яке авто сьогодні мені треба та і все)
вчора о 16:26
vollex13
І на скільки я знаю, офіційних дилерів немає БМВ в Україні .. є типу дилери із дуже гарною програмою, але не прям офіційні. Але може шось змінилось хіба.
vollex13, є офф дилер майже а кожному обласному місті, і американськи в них підпадає під відбивні кампанії
1
вчора о 17:00
Хм, дуже короткий допис...
вчора о 14:56
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
vollex13
Хм, дуже короткий допис...
vollex13, Для ДТ - це ще довгий, я б сказав😁
вчора о 15:39
Я їжджу на BMW X3 (G01)
щодо ключа - 3 тижні це ще дуже швидко!
На питання, чому так довго ? Бо заявка потребує опрацювання ну і не забуваємо що ви в списку не перший, а вони всю Європу пропрацьовують
І там наче ще потім мають взяти 2-3к за його прошивку, і якщо тачка має якісь проблеми, то вони будуть їх фіксати допоки тачка не буде повністю справна - я про електроніку
1
вчора о 13:55
Я їжджу на BMW X3 (F25), MINI Cooper SE
viktor-kis
щодо ключа - 3 тижні це ще дуже швидко!На питання, чому так довго ? Бо заявка потребує опрацювання ну і не забуваємо що ви в списку не перший, а вони всю Європу пропрацьовуютьІ там наче ще потім мають взяти 2-3к за його прошивку, і якщо тачка має якісь проблеми, то вони будуть їх фіксати допоки тачка не буде повністю справна - я про електроніку
viktor-kis, ключ приїзжає з Німеччини вже нарізаним і запрограмованим, бо відпускається виключно під він код машини. Прошивати там нічого не треба було на свіжій Ф серії - це байки наших дилерів, бо машина бачить свій ключ. Маю великі сумніви, що щось змінилось на Г серії.
3 тижні - строк доставки будь-якої запчастини, якої нема в наявності в Україні. Скоріше за все просто логістика побудована так, що є періодичні відправки. Бо відправляти сьогодні один ключ, завтра одну гайку і післязавтра один бампер - ну трохи нема сенсу.
сьогодні о 01:31