21.03.2026
Ікс уже в Україні і готується їхати на СТО на відновлення. Але чи зможе? Відповідь на це питання дав @Oleshchuk під час першого огляду. Були затиснуті задні колодки, а щоб їх розвести, треба зняти колесо, яке заважає добратися до суппортів. І наче ж проблеми немає, якби не нюанс із секретками. 1 із 5 болтів має свою різьбу і викрутити його без відповідної насадки, якої всередині авто знайти не вдалося, неможливо. У найближчих бмвшних СТО теж не виявилося підходящої, тому вирішено висвердлити секретний болт.
Перевести у нейтральну передачу теж не так легко, як було, наприклад, на F серії, де на коробці знизу був спеціальний ричаг. Треба відкручувати болт напівосі(зі ступиці), аби авто могло котитися.
Тепер можна вантажити на евакуатор і везти на сервіс, де будуть виконуватися усі подальші роботи.
до офіціалів, де замовляти оригінальний ключ (нагадаю, що зараз ми взагалі без ключа😒)
По часу сказали, що це займе мінімум 3(три, Карл!) тижні. Особисто мені не зрозуміло, що там займає ледь не місяць. Фізично вирізати ключ - 5 хв, запрограмувати плату - ну нехай година. Зібрати то разом - ще півгодини. Додаємо якийсь час на логістику. Вийде днів 3-5, але це така специфіка офіційних сервісів. Те, що умовні гаражі вам зроблять за 1 день, офіціали будуть робити тиждень, а інші два тижні ви будете чекати запчастини із Німеччини.
Ціну за новий ключ можете бачити нижче:
Витрати:
- 1600грн митниця (заїзд 500грн, 500грн розгрузка, 500грн загрузка, 100грн паркінг 1 день
- 1000грн висвердлення болтів, зняття з ручного гальма і паркінга
- 4000грн евакуатор(взяв трохи більше за очікування)
- 18705грн новий ключ
Загально 25305грн(575$)
А поки Х7 на стоянці, в очікуванні подальших робіт...
Ти можеш приїхати до будь-якого дилера і провести відзивну кампанію, якщо така доступна для твого авто. І на відміну від того ж ВАГ(наприклад), наш дилер її зробить, і пофігу, що це американський биток.
Зі своїм Х3 я до офіціалів жодного разу не їздив, бо немає фінансовго сенсу і мені не зручні їх локації.
Але те що ти кажеш за те що БМВ норм відноситься як до Америки так і до Європи, факт, це гарний момент. Не всі нажаль можуть цим похвалитись. А якщо брати Американський ВАГ – ну то мені вообще не зрозуміла тема, якщо чесно. Там багато відмінностей не в користь Америки .) та і мені то байдуже, я не фанат вагу чи бмв, чи Вольво. Просто є авто які десь подобаються, а десь ні. Питання в тому яке авто сьогодні мені треба та і все)
Їздив на Гавела на заміну подушок безпеки по відзивній,взагалі без проблем і це авто 99року🫣
На питання, чому так довго ? Бо заявка потребує опрацювання ну і не забуваємо що ви в списку не перший, а вони всю Європу пропрацьовують
І там наче ще потім мають взяти 2-3к за його прошивку, і якщо тачка має якісь проблеми, то вони будуть їх фіксати допоки тачка не буде повністю справна - я про електроніку
3 тижні - строк доставки будь-якої запчастини, якої нема в наявності в Україні. Скоріше за все просто логістика побудована так, що є періодичні відправки. Бо відправляти сьогодні один ключ, завтра одну гайку і післязавтра один бампер - ну трохи нема сенсу.