Прийшов час платити данину митні платежі. А нарахували там ой як багато:💲515300 грн💲. Півмільйона за... а сам не знаю за що. Плата за повітря - і та була б логічнішою. Але іншого варіанту завезти авто до нас немає, тому йду шукати найближчий термінал монобанку, аби закинути готівку на карту. Обмеження на переказах - 400 тисяч грн на добу у одному банку. Відповідно, потрібно робити два перекази, попередньо уточнивши, у касі якого банку найменша комісія. На чеках дата 10.03.2026.
Як перевірити, що гроші зайшли на рахунок митниці - мені невідомо😂 Просто вірити, що усе ок. 16.03 зробив доручення на водія, який автовозом привезе Х7 з Клайпеди в Україну. У київського рандомного нотаріуса послуга коштує 💲1200 грн💲
У тих же числах оплатив і весь шлях доставки, послуги брокера та Bill of Sale - документ передачі авто від продавця до покупця. Його наявність вимагають лише 16 штатів, і Вашингтон, де продавався Ікс, якраз у цьому списку:
Витрати доставки не мають жодних підводних каменів і повністю співпадають із попередною калькуляцією, яку робив @Oleshchuk
💲4920 доларів💲- доставки, брокер, послуги, доки.
Нарешті платежі закінчилися, гаманець схуд прямо таки капітально, не те що автор "до літа"😁
Перші дивіденди "прилетіли" 20 березня - АВТО В УКРАЇНІ!!!!!!
@Oleshchuk був на прийомі, а це значить, що нарешті я побачу усі фотографії, у нормальній якості, під правильними кутами та акцентами на різні нюанси.
Дивіться і ви, бо скоро(а може і ні, адже є певні нюанси) почнеться відновлення😎

Це ж 6-місний Х7. У 7-місних там звичайні сидіння, як у Х3 чи Х5, де комфортом і не пахне)
Я сказав "майже" комфорти)
Та не хотів поспішати)