BMW X7 (G07) (MUSIC BOX)

Розмитнення. Фото у Львові

Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Київ, Україна

Прийшов час платити данину митні платежі. А нарахували там ой як багато:💲515300 грн💲. Півмільйона за... а сам не знаю за що. Плата за повітря - і та була б логічнішою. Але іншого варіанту завезти авто до нас немає, тому йду шукати найближчий термінал монобанку, аби закинути готівку на карту. Обмеження на переказах - 400 тисяч грн на добу у одному банку. Відповідно, потрібно робити два перекази, попередньо уточнивши, у касі якого банку найменша комісія. На чеках дата 10.03.2026. 

Як перевірити, що гроші зайшли на рахунок митниці - мені невідомо😂 Просто вірити, що усе ок. 16.03 зробив доручення на водія, який автовозом привезе Х7 з Клайпеди в Україну. У київського рандомного нотаріуса послуга коштує 💲1200 грн💲

У тих же числах оплатив і весь шлях доставки, послуги брокера та Bill of Sale - документ передачі авто від продавця до покупця. Його наявність вимагають лише 16 штатів, і Вашингтон, де продавався Ікс, якраз у цьому списку:


Витрати доставки не мають жодних підводних каменів і повністю співпадають із попередною калькуляцією, яку робив @Oleshchuk 


💲4920 доларів💲- доставки, брокер, послуги, доки.

Нарешті платежі закінчилися, гаманець схуд прямо таки капітально, не те що автор "до літа"😁

Перші дивіденди "прилетіли" 20 березня - АВТО В УКРАЇНІ!!!!!!


@Oleshchuk був на прийомі, а це значить, що нарешті я побачу усі фотографії, у нормальній якості, під правильними кутами та акцентами на різні нюанси. 
Дивіться і ви, бо скоро(а може і ні, адже є певні нюанси) почнеться відновлення😎


Його величність - N63
Його величність - N63

Водійська карта. Сітки Bowers - топ, звісно



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 16600 USD,
Опубліковано: вчора о 17:06
Подія: 20 березня 17:00
12 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Нарешті перші нормальні фото 😅
вчора о 20:11
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Я їжджу на BMW X3 (F25), MINI Cooper SE
Трохи дивно, що в х7 для середніх пасажирів - звичайні табуретки :-\
вчора о 19:00
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
strk3r
Трохи дивно, що в х7 для середніх пасажирів - звичайні табуретки :-\
strk3r, Навпаки. Це окрема опція, капітанські крісла, які майже копія передніх комфортів)
Це ж 6-місний Х7. У 7-місних там звичайні сидіння, як у Х3 чи Х5, де комфортом і не пахне)
вчора о 19:07
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
strk3r
oleh_o, я маю на увазі нижню частину сидіння. Комфортами там і не пахне :)
strk3r, Ти про подушку? Так а що з нею? Вона велика, зручна та м'яка.

Я сказав "майже" комфорти)
вчора о 20:31
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Кінець березня. Хоч би сказав на ЕММА, та хо ч би натякнув :)
1
вчора о 17:21
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
oleh_o
Comik, =)Та не хотів поспішати)
oleh_o, та давай швидше, бо я вже чекаю стейж, заміри, бракс, саби, ...
1
вчора о 17:27
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Comik
Кінець березня. Хоч би сказав на ЕММА, та хо ч би натякнув :)
Comik, є два типи людей, одні розказують про свої плани, ідеї, спроби, пошуки і т.д. І є Олег, він навіть в модер чаті ні пари з уст. 😁
1
1
вчора о 17:43