Після досить таки активного старту відновлення, де ми замовили новий ключ і загнали авто на стояку, почалися дні очікування і майже нічого не робіння. Кожне свято у Львові означає лише одне - працювати майстри не будуть. І наступного дня також, адже ще треба відійти від свята. Лише десь через півтора тижні приїхали люди, що будуть знімати та відновлювати безпеку.
Забрали все, що було пошкоджено, і зникли на невизначений час🤣 Було не дуже зрозуміло, чи у якому стані стеля. Вона з алькантари і якщо там треба багато відновлювати, то бюджет трохи розростеться.
А потім ще через тижнів півтора робітники розібрали передню частину авто, аби можна було закінчити дефектування. Чим і зайнявся @Oleshchuk .
З дуже важливого, що можна бачити - місце, де розміщений VIN код, повністю ціле, до нього удар не дійшов.
По іншому: великих сюрпризів не виникло, знятий бампер, звісно, показав додаткові пошкодження тих запчастин, що ми не купували. Але чогось критичного чи неочікуваного не виявлено. Список всього для покупки отакий вийшов. Те, що не дуже важливе, то б/в будемо брати, інше - нове.
Наступного дня (а це уже 15 числа квітня) дійшла черга і до основного акумулятора. Як усі знають, у БМВ він знаходиться у багажному відділенні. Добратися туди без можливості відкрити задню кришку - складно, треба через салон лізти.
Акум на 90Аг, розряджений. До речі, смішно, що на F25 стояв штатно більшої ємності - 105Аг. Його кинули на ніч на зарядку, але оживати він все ж не захотів. Я вирішив не морочити голову і купити новий - все одно мені під музику потрібен буде свіженький😁
Але ж у тачці є ще один акум, захований у підкапотному просторі. Він, якщо я правильно розумію, потрібен для роботи системи Старт-Стоп (яку я відразу ж вимкну, як тільки сяду авто, безтолкова фігня).
10Аг, Li-Ion. Жарт у тому, що він також розряджений і заряд не бере.😁 Його купувати я уже не хочу. Особливо, після того, як побачив ціни на них - там під 20к грн коштує оце чудо інженерії. Спробуємо потім його програмно відшити.
Новенький Exide на місце основного приїхав наступного дня, і @Oleshchuk швиденько взявся за його встановлення.
І ось настав дуже важливий і хвилюючий момент у нашому відновленні - перехід тачки у режим ACC, де нарешті можна побачити, що там за пробіг то🙂
50к миль - можна видихнути. Цифри збігаються з показниками одометра на останньому зафіксованому ТО. Американець не встиг гайнути у роад тріп від побережжя до побережжя. Кілька разів. То ж, у бортжурналі тепер є перша відмітка пробігу😎
Там ще приїхали деякі запчастини із списку вище, їм тепер чекати етапу збирання, який буде нескоро(?)
Витрати:
-738$ запчастини
-222$ акум
Звісно, буде. Там же купа помилок висітиме після ДТП
Ну... Чекай наступних записів😉
Уже скоро