BMW X7 (G07) (MUSIC BOX)

Відновлення. АкумуляторИ, проблеми продовжуються. Що по пробігу?

Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Київ, Україна

Після досить таки активного старту відновлення, де ми замовили новий ключ і загнали авто на стояку, почалися дні очікування і майже нічого не робіння. Кожне свято у Львові означає лише одне - працювати майстри не будуть. І наступного дня також, адже ще треба відійти від свята. Лише десь через півтора тижні приїхали люди, що будуть знімати та відновлювати безпеку.


Забрали все, що було пошкоджено, і зникли на невизначений час🤣 Було не дуже зрозуміло, чи у якому стані стеля. Вона з алькантари і якщо там треба багато відновлювати, то бюджет трохи розростеться.

 
А потім ще через тижнів півтора робітники розібрали передню частину авто, аби можна було закінчити дефектування. Чим і зайнявся @Oleshchuk .


З дуже важливого, що можна бачити - місце, де розміщений VIN код, повністю ціле, до нього удар не дійшов.


По іншому: великих сюрпризів не виникло, знятий бампер, звісно, показав додаткові пошкодження тих запчастин, що ми не купували. Але чогось критичного чи неочікуваного не виявлено. Список всього для покупки отакий вийшов. Те, що не дуже важливе, то б/в будемо брати, інше - нове.


Наступного дня (а це уже 15 числа квітня) дійшла черга і до основного акумулятора. Як усі знають, у БМВ він знаходиться у багажному відділенні. Добратися туди без можливості відкрити задню кришку - складно, треба через салон лізти.

Отам у ніші був


Акум на 90Аг, розряджений. До речі, смішно, що на F25 стояв штатно більшої ємності - 105Аг. Його кинули на ніч на зарядку, але оживати він все ж не захотів. Я вирішив не морочити голову і купити новий - все одно мені під музику потрібен буде свіженький😁
Але ж у тачці є ще один акум, захований у підкапотному просторі. Він, якщо я правильно розумію, потрібен для роботи системи Старт-Стоп (яку я відразу ж вимкну, як тільки сяду авто, безтолкова фігня).

Он він, ховається


10Аг, Li-Ion. Жарт у тому, що він також розряджений і заряд не бере.😁 Його купувати я уже не хочу. Особливо, після того, як побачив ціни на них - там під 20к грн коштує оце чудо інженерії. Спробуємо потім його програмно відшити.

Новенький Exide на місце основного приїхав наступного дня, і @Oleshchuk швиденько взявся за його встановлення.


І ось настав дуже важливий і хвилюючий момент у нашому відновленні - перехід тачки у режим ACC, де нарешті можна побачити, що там за пробіг то🙂


50к миль - можна видихнути. Цифри збігаються з показниками одометра на останньому зафіксованому ТО. Американець не встиг гайнути у роад тріп від побережжя до побережжя. Кілька разів. То ж, у бортжурналі тепер є перша відмітка пробігу😎

Там ще приїхали деякі запчастини із списку вище, їм тепер чекати етапу збирання, який буде нескоро(?)


Витрати:
-738$ запчастини
-222$ акум

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 960 USD, Пробіг 80542 км.
Опубліковано: вчора о 18:30
Подія: 20 квітня 16:00
7 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ну процес наче і пішов, але нічого не понятно ... запалення працює, це добре)
вчора о 21:20
oleh_o
vollex13, Запалення - то головне)
oleh_o, та завести то головне, чи буде стандартний звук для бмв чи ні :)
вчора о 22:12
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
vollex13
oleh_o, та завести то головне, чи буде стандартний звук для бмв чи ні :)
vollex13, Ти про "бееем"?)
Звісно, буде. Там же купа помилок висітиме після ДТП
вчора о 22:32
oleh_o
vollex13, Ти про "бееем"?)Звісно, буде. Там же купа помилок висітиме після ДТП
oleh_o, нє нє, як у коріша Арчілова – "тук-тук-тук" )))
вчора о 23:22
Автор Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
vollex13
oleh_o, нє нє, як у коріша Арчілова – "тук-тук-тук" )))
vollex13, Ааа, ти про те)
Ну... Чекай наступних записів😉

Уже скоро
1
вчора о 23:35
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
По літію, там скоріш за все просто контролер відключив банки від споживачів. В більшості випадків зарядка мимо контролера поки банки не вирівняются вирішить проблему, або розірваний дріт (плюсовий чи мінусовий) кинути мимо контролера короткочасно. Контролер побачить напругу на банках і оживе. Але звісно треба знати що робиш і чи не поставив завод піропатрон на розрив ланцюга ще і там))
1
вчора о 21:13