BMW 5 series (G30) (🇺🇸 oops)

Модернізація гальм — гальм ніколи не буває забагато 😉

Я їжджу на BMW 5 series (G30), Audi Q5 (2G), Yamaha MT-03
Київ, Україна

Отже, колеса я поставив, машина помітно перетворилася. Але з'явилася інша проблема — гальма на їхньому фоні просто загубилися.

Спочатку були думки просто пофарбувати супорти. Потім почав розглядати варіант залишитися на штатних 348-мм дисках і просто поставити супорти від M Performance. Я був упевнений, що гальмівні диски там однакові, але яке ж було моє здивування, коли дізнався, що в M Performance диск товщий.

Коротше кажучи, почав вивчати питання і шерстити OLX.

А ціни там, чесно кажучи, місцями просто космос 😂

Почав дивитися, які взагалі є варіанти апгрейду. У підсумку вдалося знайти такі конфігурації:

• 348/345
• 374/345
• 395/370

Начебто нічого не забув.

Був ще варіант 374/370, але в продажу мені він якось не траплявся.

Звичайно, думки про комплект 395/370 теж були.

Але там уже не тільки ціна супортів, а й вартість самих дисків починає кусатися.

До того ж багато хто говорить, що для такого комплекту бажано міняти головний гальмівний циліндр і вакуумний підсилювач, інакше педаль стає більш «ватною», а її хід збільшується.

Тому вирішив зупинитися на варіанті 374/345. Для початку цього мені повинно вистачити з головою.

Але коли почав дивитися, що є на ринку, був трохи шокований. Деякі продавці хотіли за комплект 50–80 тисяч гривень. На мою думку, це вже перебір.

Тож налаштовуємо всі можливі фільтри на нові оголошення й чекаємо. Паралельно почав моніторити польські майданчики — OLX.pl та Allegro.

І там навіть знайшов непоганий варіант приблизно за 20к гривень у перерахунку. Але це були лише супорти.

І тут раптом з'являється оголошення у нас — комплект за 34к гривень, знятий з G05.

Телефоную, уточнюю нюанси. Думаю, може ще трохи поторгуюся...

На моє просте запитання: «Поторгуємося?» — продавець відповідає: «За 30 віддам».

У цей момент я вже зрозумів, що треба їхати 😄

Кажу, що готовий виїжджати просто зараз.

Через годину супорти та диски вже лежали в мене в багажнику.












Але якщо вже робити — то робити красиво.

Тому диски відправляються на проточку, а супорти їдуть до Андрія з Brake Systems Master на ребілд і фарбування.


Продовження буде 😉

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 21 червня 14:21
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.