Merkur XR4Ti (Меркур)

Процес розбирання почався

Я їжджу на Ford Focus II Wagon, Merkur XR4Ti, Suzuki Baleno
Львів, Україна

Учасник голосування "Авто тижня"

Інші учасники

Машина нарешті запакована у дворі, де я буду з нею виконувати першу частину роботи.



Перша - це розібрати салон, вимити його, перевірити наявність проблемних місць (я про іржу) та вести лад у електриці.


Далі в плані поставити під капот 2.0 ОНС, щоб Меркур нарешті поїхав.


Планую це завершити до холодів цього року.


Що по рідному двигуні? Він залишився в моториста в Харкові для повноцінної дефектовки в першу чергу. Після неї вже буду вирішувати як з ним (двигуном) рухатись далі.


Отож погнали - розбираю салон.



Відразу з хорошого. Стеля, яка виглядала дуже сильно провисшою, насправді має абсолютно цілу основу - повисла тільки зовнішня тканина.



Болти сидінь (всіх) відкрутились без проблем та в цілому без слідів іржі.


В цілому по салону не просто все є, а ще й ціле і живе. Все відмити, почистити та збирати назад :)


Завтра +/- зніму покриття підлоги, сподіваюсь там сюрпризів не буде. 








Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 156251 км.
Опубліковано: 20 червня 21:42
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Удачі в тому ділі , то дуже ємнісна справа
1
вчора о 11:51
Автор Я їжджу на Ford Focus II Wagon, Merkur XR4Ti, Suzuki Baleno
Пан_з_хутора
Удачі в тому ділі , то дуже ємнісна справа
Пан_з_хутора, дякую! Так, роботи багато. Тому розпланував етапи, щоб не надриватися, але щоб і процес не стояв на місці. Вже й так 3 роки пройшли у неї просто в гаражі.
вчора о 11:55