Машина нарешті запакована у дворі, де я буду з нею виконувати першу частину роботи.
Перша - це розібрати салон, вимити його, перевірити наявність проблемних місць (я про іржу) та вести лад у електриці.
Далі в плані поставити під капот 2.0 ОНС, щоб Меркур нарешті поїхав.
Планую це завершити до холодів цього року.
Що по рідному двигуні? Він залишився в моториста в Харкові для повноцінної дефектовки в першу чергу. Після неї вже буду вирішувати як з ним (двигуном) рухатись далі.
Отож погнали - розбираю салон.
Відразу з хорошого. Стеля, яка виглядала дуже сильно провисшою, насправді має абсолютно цілу основу - повисла тільки зовнішня тканина.
Болти сидінь (всіх) відкрутились без проблем та в цілому без слідів іржі.
В цілому по салону не просто все є, а ще й ціле і живе. Все відмити, почистити та збирати назад :)
Завтра +/- зніму покриття підлоги, сподіваюсь там сюрпризів не буде.
1