Сьогодні зняв все покриття з підлоги. Килим верхній, пару шарів шумки.
Корочє, все до металу або тонкої вібри, приклеєної до металу.
Це мені потрібно для розуміння стану кузова та й вимити-вичистити все треба ретельно.
Отож, що по кузову.
Правий бік трохи терпить.
В ногах заднього пасажира є вертикальна латка і як раз по шву є іржа.
Латка є і ногах переднього пасажира, хоча вона як раз без питань. Питання є трохи нижче на підлозі.
Хоча, сподіваюсь, в обох місцях обійдусь без зварювання, лише чистка та обробка.
Ліва сторона краще. Позаду взагалі питань немає.
В ногах водія треба буде зняти віру, почистити все і потім назад нову наліпити.
Далі на черзі - зняти пічку ще (є по ній питання) та може якось дістатись до шумки на моторному щиті з боку салону.