Merkur XR4Ti (Меркур)

Стан підлоги Меркура

Я їжджу на Ford Focus II Wagon, Merkur XR4Ti, Suzuki Baleno
Львів, Україна

Учасник голосування "Авто тижня"

Інші учасники

Сьогодні зняв все покриття з підлоги. Килим верхній, пару шарів шумки.

Корочє, все до металу або тонкої вібри, приклеєної до металу.


Це мені потрібно для розуміння стану кузова та й вимити-вичистити все треба ретельно.


Отож, що по кузову.


Правий бік трохи терпить. 

В ногах заднього пасажира є вертикальна латка і як раз по шву є іржа. 




Латка є і ногах переднього пасажира, хоча вона як раз без питань. Питання є трохи нижче на підлозі.

Хоча, сподіваюсь, в обох місцях обійдусь без зварювання, лише чистка та обробка.





Ліва сторона краще. Позаду взагалі питань немає.



В ногах водія треба буде зняти віру, почистити все і потім назад нову наліпити.





Далі на черзі - зняти пічку ще (є по ній питання) та може якось дістатись до шумки на моторному щиті з боку салону.




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 23:44
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.