Audi e-tron (Електрон)

Етрон приємно дивує + зимовий дріфт

Я їжджу на Audi e-tron, Volkswagen e-Golf, Renault Master (3G)
Радивилів, Україна

Етрон в мене вже майже рік, і по запасу ходу я завжди розраховую максимум на 350км. і в принципі після повної зарядки десь так і показує, ну інколи було 360-370


Але сьогодні зранку після зарядки бачу такий показник:


Вимкнув кондиціонер, так і взагалі показали 415!!!


Думаю ну-ну… пиз*иш як дихаєш. І вирушив в дальню дорогу. Трасса, швидкість де дозволяє 140-160, динамічні обгони, кондиціонер періодично вмикав і вимикав…. ну все як завжди. І бачу по запасу що він вперто заявлені 400 хоче проїхати.


Приїхав в Новояворівськ, закинув десь 350-400кг в багажник і поїхав назад в звичному швидкісному режимі.


По приїзду додому отримав такі цифри:



382км!!!! І розхід в 21.3кв вийшов дуже класний, враховуючи швидкісний режим, і загрузку. Тобто якщо відкинути ці додаткові моменти, заявлені 400км він б проїхав без проблем.


Дуже дивно, але минулого року влітку при таких же умовах, я таких результатів не досягав.


тепер до матиматики з розрахунку ємності:

3.82 х 21.3 = 81.37кв я витратив на поїздку якби розрядився в 0. При реальній ємності в 86кв показник 81.37 виглядає дуже не погано, враховуючи пробіг 152тис км.


Переглядаючи фото на телефоні, натрапив на відео зимого дріфту…. Знаю що так робити категорично не можна, але два кола ну дууууже хотілось покрутити :))) 



Вийшло гарно, редуктори не постраждали :)))


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 152000 км.
Опубліковано: 20 червня 09:44
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.