Нарешті ми дочекались того моменту, щоб зробити фінальний прогон двигуна на стенді.
Трохи часу пройшло з останнього посту, довший час просто відкладали подальше налаштування двигуна, оскільки мали купу інших робіт.
Отже, що до фінальних налаштувань.
Результати просто вразили.
На початку вирішили спочатку заради інтересу, спробувати запустити двигун на іншому блоці управлінні котрий у нас недавно з'явився, це AEM Infinity 8.
Але все ж, оскільки з цим блоком ми рідко працювали, недостатньо знали всі нюанси, як привід у попередньому пості у відео, ви могли бачити, що, не було чути роботи турбіни та блоу-офф, це зовсім інша архітектура, тому негаючи часу, вирішили знову поставити Invent EMS 2.
А тепер ласкаво просимо, подивитись відео самих тестів та оцінити результат.
.
.
.
Скажу честно, навіть для нас цей результат був неочікуваний.
Тести показали що при 565 моменту, двигун видає 470 кінських сил і це виявляється ще не межа!)
Тут продуктивність впирається вже у самі форсунки від tfsi четвертого покоління.
Ось такі у нас справи.
Люди у першому пості бортжурналу, дуже цікавились питанням що до розгорнутішої відповіді, по характеристикам двигуна.
Ось вам розгорнутіший список елементів двигуна:
Якось так, в подальшому що до нашого Сеат Ібіца та цього двигуна, думаю десь з осені будемо розпочинати вже саму збірку авто, встановлення двигуна, салону і так далі.
Отже слідкуйте.
1
1