Вчора , 8.06.26, нарешті завершилася перемогою історія з проходженням TÜV в Німеччині.
Вчора був останній день для виправлення попередніх знайдених при проходженні TÜV помилок . Як завжди - нам не вистачає " одного " дня для вирішення важливих питань . Тягнулося майже 4 тижні , бо спочатку треба було зняти старе ручне гальмо . Для цього мені треба було чекати візиту до товариша, який мені крутить авто , потім відправити з DHL на адресу для відновлення ( до Польщі ) , потім ще зворотня доставка і ще раз чекати на вихідні для можливості встановити . Нажаль не зробив фото присланого агрегату , але - виглядав як новий : ніяких колхозних підтікань герметику з під кришки , нові троси , наклейка з гарантією на кришці блоку і маркування фарбою на бовтах для впевненості.
Єдине що не сподобалося - в правому супорті довелося трохи розсверлювати отвір для встановлення " гнізда " троса , не знаю чого так , але все зроблено і все Ок.
Ще було дуже колхозним методом закріплено теплозахист над глушником, я навіть не буду показувати як і трохи підігнали до горизонтального рівня тормозні магістралі . Після вже на ще одне СТО , пару годин , 30 € і Смс " все готово , забирайте " . Наступне ТО - через 2 роки і я не впевнений що авто буде ще в мене .
Потім взялися за непрацюючий кондиціонер :
Ііііі за допомогою Азоту і пристрою " Нюхач " було знайдено причину непрацюючої кліми - в радіаторі знайшли отвір. Тепер будемо замовляти і міняти радіатор . Але про це буде окремий пост .
Вам бажаю прюфера в гарному настрої .