Renault Laguna III (Laguna )

Вдале проходження ТО

Я їжджу на Renault Laguna III
Frankfurt am Main, Germany

Вчора , 8.06.26, нарешті завершилася перемогою історія з проходженням TÜV в Німеччині.



Вчора був останній день для виправлення попередніх знайдених при проходженні TÜV помилок . Як завжди - нам не вистачає " одного " дня для вирішення важливих питань . Тягнулося майже 4 тижні , бо спочатку треба було зняти старе ручне гальмо . Для цього мені треба було чекати візиту до товариша, який мені крутить авто , потім відправити з DHL на адресу для відновлення ( до Польщі ) , потім ще зворотня доставка і ще раз чекати на вихідні для можливості встановити . Нажаль не зробив фото присланого агрегату , але -  виглядав як новий : ніяких колхозних підтікань герметику з під кришки , нові троси , наклейка з гарантією на кришці блоку і маркування фарбою на бовтах для впевненості.


Правий трос



Лівий трос


Єдине що не сподобалося - в правому супорті довелося трохи розсверлювати отвір для встановлення " гнізда " троса , не знаю чого так , але все зроблено і все Ок.



Ще було дуже колхозним методом закріплено теплозахист над глушником, я навіть не буду показувати як і трохи підігнали до горизонтального рівня тормозні магістралі . Після вже на ще одне СТО , пару годин , 30 € і Смс " все готово , забирайте " . Наступне ТО - через 2 роки і я не впевнений що авто буде ще в мене . 


Потім взялися за непрацюючий кондиціонер :

  • Перевірили всі запобіжники 
  • Продзвонили проводку за допомогою тестера 
  • За допомогою акумулятора перевірили муфту 

Ііііі за допомогою Азоту і пристрою " Нюхач " було знайдено причину непрацюючої кліми - в радіаторі знайшли отвір.  Тепер будемо замовляти і міняти радіатор . Але про це буде окремий пост .


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 30 EUR,
Опубліковано: 09 червня 09:56
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Вітаю! Мені цього місяця треба буде на Г7 теж пройти TÜV )))
09 червня 23:46
Автор Я їжджу на Renault Laguna III
valeru4
Вітаю! Мені цього місяця треба буде на Г7 теж пройти TÜV )))
valeru4, якщо ви впевнені в своєму автомобілі, і доглядали за ним то я вважаю проблем не має бути, 150 $ та година часу . У мене був варіант зробити " чорний " TÜV , але я вирішив робити все так , як воно має бути і почав потроху за півроку навідуватися до СТО. На даний момент при ціні 4000 + в Лагуні лежить десь біля третини її вартості . Я знаю , що воно того не вартує ( мабуть нє ) , але ж і купляти шось інше грошей поки нема . А продати це авто та купити +- таке ж саме мені здалося не дуже гарною ідеєю.

Вам бажаю прюфера в гарному настрої .
10 червня 22:45