В Німеччині 34°С ззовні і нарешті вдалося відновити працездатність кліматичної системи . Як я писав раніше - було знайдено дірку в радіаторі охолодження з якої після заправки виходив Фріон. Минулого тижня прийшов замовлений радіатор Nissens 940034 і на вихідних був на СТО. Знімати морду , яку ніколи в житті ніхто не чіпав , з її старими, ржавими від віку болтами та засохшими кліпсами - та ще насолода . В процесі стикалися з проблемою " не вистачає 1 см " як для зняття так і для встановлення нового радіатора . Передивився багато відосів на ютубі і всі кажуть " там всьо легко , хоп-хоп , трошки на себе і радіатор виходить . Ага - ніхєра. Ми майже не зламали місця для посадки радіатора пластикові , біля кріплення трубок , коли їх намагалися відігнути, та прийшлося підгинати скоби на місцях встановлення на самому радіаторі . Але все зробилось , за допомогою інструментів та терпіння і ось нарешті я можу їхати х сім'єю в комфорті .
Радіатор: 80 €
Робота + заправка : 165 €


