Daewoo Sens (Мобільна скриня)

Реєстратор hoco dv16 з камерою заднього виду, відгук

Я їжджу на Daewoo Sens
Кам'янське, Україна

Початок.

Вирішив написати відгук на цей аксесуар, щоб люди розуміли що купують.  Це реєстратор на дзеркало заднього виду з камерою заднього виду.


Поїхали 


Купив його десь півроку тому, майже одразу на швидку руку підключив до прикуривача. Якість не те щоб прямо супер, номера погано видно, але багато настройок у меню, на перший погляд якісно зібраний.

До задньої камери руки дійшли лише за 3-4 місяці потому. Приєднав камеру самостійно, я їх вже сотні встановив. У Сенсі є специфіка, вмикається задній ліхтар масою. Це я у курсі, щоб не писали у коментарях що я криворукий. Зібрати якось по іншому складно.



Підключення

Отже допоміжне реле на задній фонарь, провід до дзеркала, сховав провід живлення, вмикаю... Не працює камера заднього виду. Перевіряю все. Вже навіть просто плюс даю на керуючий провід.... Ніяких змін. У меню є вибір що показувати на дзеркалі - перед, зад, чи з варіантами. Нічого з цього не працює, завжди тільки спереду вид. Промаявся не один день, усе одно не працює задня камера.

Тож за браком часу забив на неї і почав так їздити. 


Кривий костиль


У один з днів побачив що задня камера увімкнулась при вмиканні задньої передачі. Але виявилось що це разова акція. Знову поліз перевіряти дроти, все на місці, але  знову не працює. Потім був момент де я довго не міг потрапити до автівки, був у шпиталі. Але після цього при першому вмиканні збився час і запрацювала камера заднього виду! Але працює вона з такою затримкою, що нафіга воно потрібне.

Порядок дії:

Заводимо двигун, вмикається реєстратор, вмикаю задню передачу і чекаю.... Чекаю... Чекаю... Можу не дочекатися, а може і спрацювати.  

Вийшов з положення певним чином. Але треба пояснити де що.

По перше заднє скло затоновано, дуже сильно, ще і пухирці там. Тобто не видно нічого при поганому освітленні.

По друге, машина завжди завантажена речами, дуже часто під стелю. Тобто у звичайне салонне дзеркало я бачу лише свої речі. А у військового електрика , котрий їздить по різним місцям їх багато.

То я просто у настойках дзеркала вибрав показувати задній вид і вимкнув автовідключення екрану. Тепер я завожу автівку, вмикається регістратор з переднім видом. Поки грію, він роздупляється і показує задній вид. Все, підключати керування від заднього фонаря не потрібно. Задній вид працює постійно: у русі, коли стоїш, коли розвертаєшся.

Якщо залишити керування від фонаря, то під час вмикання задньої передачі регістратор довго думає і іноді картинка зовсім зависає. Різниця між зображенням задньої камери від передачі чи на постійну є. Від передачі з'являються лінії паркування і камера трохи викривлює зображення щоб охопити більше простору.


Висновок

Ось такий "гарний" аксесуар  hoco dv16. Якщо б знав який він тормознутий, то не купував би. До машини пристосував, але могло бути і навпаки.



Перед купівлею відгуків на цей пристрій я не знайшов, сподіваюсь перед придбанням люди це прочитають і зроблять свій вибір не на осліп.


Не забуваємо про оплату праці автора лайком та підпискою.

Усім мирного неба. 

Слава Україні!


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Hoco dv16 , #відгук
Опубліковано: 07 червня 18:43
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Дякую за розгорнутий відгук😉 саме сам в пошуку подібного девайсу
1
14 червня 16:12
Я їжджу на Daewoo Sens
У мене 70mai S500 трохи більше року відпрацював... Проблем особливо не було, тільки позитивні емоції, особливо зручно було їздити взимку та у дощову погоду - обзор ззаду шикарний (завжди у дзеркалі був вид з задньої камери). Але раптом перестав вмикатися (не йде живлення на плату) - у нас так не чинять, то ж тепер шукатиму такий же на аліку, або подібний.
1
07 червня 23:43
Що не кажи, але "дешева рибка - погана юшка", проти цього ніяк не попреш.
Я дуже довго вибирав дзеркало з реєстратором і монітором, щоб не псувати вигляд машина сторонніми присосками, і оце результат моїх мук підбору )) - https://driver.top/exp/714558/
Конкретно цей китайський виробник заслуговує на увагу. Все працює, як годинник.
Його магазин на алі: https://www.aliexpress.com/store/1552513
2
07 червня 23:42
Мабуть такий попався.
Я дружині поставив DV36 (здається так).
Якість звісно трохи вища ніж плінтус у квартирі, але тьху тьху, вже місяців 4-5 працює як годинник.

Але ж і ціна 40-45 баксів…. То більшого я від нього і не вимагаю.
1
07 червня 22:25