Всім привіт. У дружина намітилася відпустка і вона дуже захотіла кудись поїхати. Були думки поїхати на поїзді до Львова, але зважаючі на останні події коли шахеди атакують поїзди і при тривозі людей висаджують посеред поля, вирішили, що наразі це не варіант. Тому буде автоподорож і поїдемо ми у місто Київ до моєї двоюрідної сестри.
16 травня зранку ми зібралися та спочатку поїхали на екскурсію у музей природи в Харкові з класом сина. Екскурсія була цікава та пізнавальна, поки туди сюди і о 14.00 ми виїзжаємо з міста.
В машині повний бак, виїхали на трасу, круїз на 110км\год і спокійнесенько собі їдемо. Кондиціонер працював постійно, погода була тепла, тому треба було охолоджувати салон.
У Полтаві заїхали в макдональдс, але він виявився зачиненим через оголошення тривоги. Черга велика, все зачинено, тому вирішили, що мак вже буде у Києві, чекати не стали та поїхали на заправку, купили собі хот доги та далі в дорогу. Поїли та син вирішив трохи перепочіти =)
Дорога вцілому хороша, тільки до Валок з Харкова ще йдуть ремонтні роботи, а далі взагалі все ок.
В Київ ми приїхали близько 8 години вечора. Проїхали ми 504 км зе з урахуванням того, що по Харкову поки їздили на екскурсію проїхали 20км.
Витратили 16.4 л палива
Середня витрата вийшли 3.2л\100км
Середня швидкість з урахуванням населених пунктів вийшла 74.9км\год
З такими витратами БК показує, що можна ще 1750км проїхати =)
Я просто вражений витратами пального для такої не маленької машини, та і їхали і не повільно і не швидко, з оптимальною швидкістю.
Приїхали до моєї двоюрідної сестри, добре ввечері посиділи, поспілкувалися, смачно поїли і відпочивати, бо на наступний день є великі плани =)
Наступного дня прокинулись, поснідали, сіли в автівку та поїхали до станції метро Арсенальна, а мешкаємо ми на Лівобережній, у двориках знайшли місце, поставили машину, та за 5 хв пішки дісталися до ст. метро Арсенальна. Хотіли показати сину найглибшу в світі станцію метро 105,5 метрів завглибшки. Рекорд найглибшої станції протримався 60 років, але у 2022 році була відкрита в Китаї станція Hongyancun завглибшки 116 метрів. Але в Китаї аж 8 ескалаторів, або ліфт, а на Арсенальній всього 2 ескалатори, але дуже довгі.
Зі станції Арсенальна ми одразу поїхали на станцію Золоті ворота, син в цьому році в школі як раз робив доповідь про цю споруду. Подивилися ззовні, зробили декілька світлин
А потім помітили, що є можливість зайти до середини та роздивитися ще й там. Я та Олежик пішли на екскурсію, а Оля пішла гуляти поруч у парк =)
Біля Золотих Воріт я вже був не один раз, а от всередину потрапив уперше.
Зробили фотку коло киціьки у сквері поруч
Та пішли пішки до Пейзажної аллеї. Десь близько 10 хв треба пройтися
Ми були тут та гуляли з дружиною у серпні 2017 року. Тоді все було новенькке, не так поросле травою, а цього разу трошки засмутилися. Не доглядають. Але всеодно прикольно =)
Далі пішли до Андріївського узвозу, трошки спустилися вниз повз Андріївську церку та повернули на аллею Художників
Пройшлися, подивилися на дивовижні картини, пройшли під фунікулером та вийшли до Володимирської гірки і до скляного мосту
Далі піднялися в парк і пішли на екскурсію в музей води. Тут ми з дружиною теж були, але хотіли показати сину
Велика бульбашка =)
Після музею води пішли на Хрешатик, зайши в макдональдс, купили бажаний хеппі міл та поїхали на метро назад на Арсенальну до нашої автівки. Сіли в машину та через все місто попрямували до друзів у Софіївську Борщагівку. Там посиділи, поспілкувалися, знову смачно поїли та пізно ввечері попрямували через все місто до сестри. Ось і день закінчився, будемо відпочивати.
Наступного дня у понеділок ми вирішили відвідати Акваріум, тим паче, що він за 2 станції метро від нас. Тому машину не чіпали, пішки до метро і поїхали дивитися на рибок =)
Вперше побачив, що акула спинилася і просто лежала певний час на дні, а потім спохватилася і знову почала нарізати кола
Дуже багато різноманітних морських мешканців, цікаво. сподобалося всім =)
Після акваріума пішли знову в мак =) Перекусили
Поїхали на станцію метро Дніпро, вийшли, подивилися де поїзд з мосту заїзжає в тунель у гору
Далі поїхали знову на Арсенальну, вийшли та пішки пішли в сторону Лаври. Пройшли через парк Вічної Слави. Дуже гарний краєвид відкривається з оглядового майданчика
До лаври йшли у мзуей мініатюр, а коли прийшли то нам сказали, що сьогодні день музеїв і ми можемо безкоштовно відвідати всі музеї, що ми і зробили і також піднятися на дзвіницю =)
Спустилися, попили водички
Вийшли на зупинку біля Лаври дочекалися тролейбус і так співпало, що приїхав тролейбус з гармошкою, Олег давно хотів на такому проїхатися, от і прокатилися до станції Арсенальна
Далі знову в метро та додому. Пообідали і знову на іншу частину міста на ВДНГ до друзів. Там час пролетів дуже шкидко, знову майже ніч і ми їдемо до сестри.
Настпуного дня поснідали, зібралися, сходили у мак купили з собою в дорогу смаколики та поїхали вже до себе додому. Дорогою потрапили під величезну зливу але короткочасну. А після побачили крутезну веселку =)
По приїзду додоу, дозаправив автівку до повного і показники з БК збіглися з показниками реальними.
За поїздку витратили майже 38л
Середні витрати склали 3.4 л\100км
З такими витратами можемо проїхати ще 730км, можливо =)
Середня швидкість 69.9км\год
А загальний пробіг 1082 км з яких 960км це Харків-Київ, 20км по Харкову і 100км по Києву =)
Я в захваті від витрат палива, враховуючи розміри авто і комфорт, величезний багажник, з кондиціонером. Топчик просто =)
Після приїзду намив машинку та як в тому році пройшовся чудо пластиліном від бітумних плям, та з тим ще й попутно полірує.
Ну дуже насичений колір стає і чистенька без будь-якого бруду
Гарна, ну що ще сказати =)
Сподіваюся в цьому році ще буде одна подорож, а там побачимо =) Всім добра, більш дешевого пального та миру! =)
Ціна питання 2500 UAH, Пробіг 224974 км.
1
2