Renault Fluence (ІІ покоління)

Весняна міні подорож до столиці на кілька днів

Я їжджу на Renault Fluence, Chery Tiggo 4
Харків, Україна

Всім привіт. У дружина намітилася відпустка і вона дуже захотіла кудись поїхати. Були думки поїхати на поїзді до Львова, але зважаючі  на останні події коли шахеди атакують поїзди і при тривозі людей висаджують  посеред поля, вирішили, що наразі це не варіант. Тому буде автоподорож і поїдемо ми у місто Київ до моєї двоюрідної сестри. 


16 травня зранку ми зібралися та спочатку поїхали на екскурсію у музей природи в Харкові з класом сина. Екскурсія була цікава та пізнавальна, поки туди сюди  і о 14.00 ми виїзжаємо з міста.


В машині повний бак, виїхали на трасу, круїз на 110км\год і спокійнесенько собі їдемо. Кондиціонер працював постійно, погода була тепла, тому треба було охолоджувати салон.



У Полтаві заїхали в макдональдс, але він виявився зачиненим через оголошення тривоги. Черга велика, все зачинено, тому вирішили, що мак вже буде у Києві, чекати не стали та поїхали на заправку, купили собі хот доги та далі в дорогу. Поїли та син вирішив трохи перепочіти =)



Дорога вцілому хороша, тільки до Валок з Харкова ще йдуть ремонтні роботи, а далі взагалі все ок. 



В Київ ми приїхали близько 8 години вечора.  Проїхали ми 504 км зе з урахуванням того, що по Харкову поки їздили на екскурсію проїхали 20км. 



Витратили 16.4 л палива



Середня витрата вийшли 3.2л\100км



Середня швидкість з урахуванням населених пунктів вийшла 74.9км\год



З такими витратами БК показує, що можна ще 1750км проїхати =)



Я просто вражений витратами пального для такої не маленької машини, та і їхали і не повільно і не швидко, з оптимальною швидкістю.

Приїхали до моєї двоюрідної сестри, добре ввечері посиділи, поспілкувалися, смачно поїли і відпочивати, бо на наступний день є великі плани =)


Наступного дня прокинулись, поснідали, сіли в автівку та поїхали до станції метро Арсенальна, а мешкаємо ми на Лівобережній, у двориках знайшли місце, поставили машину, та за 5 хв пішки дісталися до ст. метро Арсенальна. Хотіли показати сину найглибшу в світі станцію метро 105,5 метрів завглибшки. Рекорд найглибшої станції протримався 60 років, але у 2022 році була відкрита в Китаї станція Hongyancun завглибшки 116 метрів. Але в Китаї аж 8 ескалаторів, або ліфт, а на Арсенальній всього 2 ескалатори, але дуже довгі. 


Зі станції Арсенальна ми одразу поїхали на станцію Золоті ворота, син в цьому році в школі як раз робив доповідь про цю споруду. Подивилися ззовні, зробили декілька світлин



А потім помітили, що є можливість зайти до середини та роздивитися ще й там. Я та Олежик пішли на екскурсію,  а Оля пішла гуляти поруч у парк =)



Біля Золотих Воріт я вже був не один раз, а от всередину потрапив уперше. 


Зробили фотку коло киціьки  у сквері поруч



Та пішли пішки до Пейзажної аллеї. Десь близько 10 хв треба пройтися



Ми були тут та гуляли з дружиною у серпні 2017 року. Тоді все було новенькке, не так поросле травою, а цього разу трошки засмутилися. Не доглядають. Але всеодно прикольно =)





Далі пішли до Андріївського узвозу, трошки спустилися вниз повз Андріївську церку та повернули на аллею Художників



Пройшлися, подивилися на дивовижні картини, пройшли під фунікулером та вийшли до Володимирської гірки і до скляного мосту





Далі піднялися в парк і пішли на екскурсію в музей води. Тут ми з дружиною теж були, але хотіли показати сину





Велика бульбашка =) 



Після музею води пішли на Хрешатик, зайши в макдональдс, купили бажаний хеппі міл та поїхали на метро назад на Арсенальну до нашої автівки. Сіли в машину та через все місто попрямували до друзів у Софіївську Борщагівку. Там посиділи, поспілкувалися, знову смачно поїли та пізно ввечері попрямували через все місто до сестри. Ось і день закінчився, будемо відпочивати.


Наступного дня у понеділок ми вирішили відвідати Акваріум, тим паче, що він за 2 станції метро від нас. Тому машину не чіпали, пішки до метро і поїхали дивитися на рибок =)





Вперше побачив, що акула спинилася і просто лежала певний час на дні, а потім спохватилася і знову почала нарізати кола



Дуже багато різноманітних морських мешканців, цікаво. сподобалося всім =)


Після акваріума пішли знову в мак =) Перекусили



Поїхали на станцію метро Дніпро, вийшли, подивилися де поїзд з мосту заїзжає в тунель у гору



Далі поїхали знову на Арсенальну, вийшли та пішки пішли в сторону Лаври. Пройшли через парк Вічної Слави. Дуже гарний краєвид відкривається з оглядового майданчика







До лаври йшли у мзуей мініатюр, а коли прийшли то  нам сказали, що сьогодні день музеїв і ми можемо безкоштовно відвідати всі музеї, що ми і зробили і також піднятися на дзвіницю =)





Спустилися, попили водички



Вийшли на зупинку біля Лаври дочекалися тролейбус і так співпало, що приїхав тролейбус з гармошкою, Олег давно хотів на такому проїхатися, от і прокатилися до станції Арсенальна



Далі знову в метро та додому. Пообідали і знову на іншу частину міста на ВДНГ до друзів. Там час пролетів дуже шкидко, знову майже ніч і ми їдемо до сестри. 


Настпуного дня поснідали, зібралися, сходили у мак купили з собою в дорогу смаколики та поїхали вже до себе додому. Дорогою потрапили під величезну зливу але короткочасну. А після побачили крутезну веселку =)



По приїзду додоу, дозаправив автівку до повного і показники з БК збіглися з показниками реальними.

За поїздку витратили майже 38л



Середні витрати склали 3.4 л\100км



З такими витратами можемо проїхати ще 730км, можливо =)



Середня швидкість 69.9км\год



А загальний пробіг 1082 км з яких 960км це Харків-Київ, 20км по Харкову і 100км по Києву =)



Я в захваті від витрат палива, враховуючи розміри авто і комфорт, величезний багажник, з кондиціонером. Топчик просто =)


Після приїзду намив машинку та як в тому році пройшовся чудо пластиліном від бітумних плям, та з тим ще й попутно полірує.



Ну дуже насичений колір стає і чистенька без будь-якого бруду





Гарна, ну що ще сказати =)



Сподіваюся в цьому році ще буде одна подорож, а там побачимо =) Всім добра, більш дешевого пального та миру! =)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2500 UAH, Пробіг 224974 км.
Опубліковано: 08 червня 12:27
Подія: 16 травня 15:48
4 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi S5 (2G), Audi A5 (1G)
Бляха-муха, 3.2л/100км!!! 🤯🤯🤯
1
09 червня 01:27
Автор Я їжджу на Renault Fluence, Chery Tiggo 4
eBatushka
Бляха-муха, 3.2л/100км!!! 🤯🤯🤯
eBatushka, Да, я сам не верю, но факт =)) и по БК и по факту заправки =)
09 червня 13:52
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Витрати вражають. До Львова ле-ге-сень-ко на 1 баку. Навіть до Ужгорода.
2
08 червня 12:56
Автор Я їжджу на Renault Fluence, Chery Tiggo 4
Comik
Витрати вражають. До Львова ле-ге-сень-ко на 1 баку. Навіть до Ужгорода.
Comik, Так, і це ще не межа, якщо тошнити то можна і до 3 л вкластися =) Ще й бак не маленький, то так, з Харкова на захід країни на 1 баку легесенько можна=)
09 червня 13:53