Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
TonySh, так ось, щоб знати, чи це саме те, що шукаю у авто, хочу спочатку проїхатись)) В мене вже була одна мрія, BMW 5 F10, яка просто розчарувала 🤷♂️
TonySh, Для мене він прекрасний виявився лише дизайном інтер'єру та екстер'єру. Ну і навіть на 2-літровому дизелі він дуже добре їде. Але я не очікував, що він настільки не комфортний в салоні. Зразу скажу, що авто європеєць і обслужене було. Мене здивувало, що простору в салоні такого великого авто бізнес-класу менше, ніж в моїй Лагуні. Водій сидить буквально у тисках, зажатий з боків. На задньому ряду теж місця мало для колін, його там просто немає. Також не сподобався щиток приборів, який спроектовано так, що оргскло його блікує при найменшому попаданні сонця. Стосовно зажатості в салоні потім чув багато від кого ті ж відгуки. Це не F30, де це норм, тут інший клас і потреби. Але є як є. Ну і мовчу вже про традиційні потріскування панелі на нерівностях і стиках. Після пізнання Ф10 я збився з марки у бік Мерсів)) Я ціную найперше комфорт і м'якість підвіски)