Mercedes-Benz S-class (W221) (Ass-class)

Проміжний результат







Автомобіль переодягнено. У черзі до маляра.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 02 червня 18:12
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Laguna III
Ех, мрія катнутись хоча б пасажиром у доглянутому 221...
06 червня 14:25
RENOTOP
Ех, мрія катнутись хоча б пасажиром у доглянутому 221...
RENOTOP, відфарбую та продаватиму, є шанс купити мрію)
06 червня 14:48
Я їжджу на Renault Laguna III
TonySh
RENOTOP, відфарбую та продаватиму, є шанс купити мрію)
TonySh, так ось, щоб знати, чи це саме те, що шукаю у авто, хочу спочатку проїхатись)) В мене вже була одна мрія, BMW 5 F10, яка просто розчарувала 🤷‍♂️
06 червня 14:51
Я їжджу на Renault Laguna III
TonySh
RENOTOP, f10 прекрасний автомобіль, чим саме розчарувала?
TonySh, Для мене він прекрасний виявився лише дизайном інтер'єру та екстер'єру. Ну і навіть на 2-літровому дизелі він дуже добре їде. Але я не очікував, що він настільки не комфортний в салоні. Зразу скажу, що авто європеєць і обслужене було. Мене здивувало, що простору в салоні такого великого авто бізнес-класу менше, ніж в моїй Лагуні. Водій сидить буквально у тисках, зажатий з боків. На задньому ряду теж місця мало для колін, його там просто немає. Також не сподобався щиток приборів, який спроектовано так, що оргскло його блікує при найменшому попаданні сонця. Стосовно зажатості в салоні потім чув багато від кого ті ж відгуки. Це не F30, де це норм, тут інший клас і потреби. Але є як є. Ну і мовчу вже про традиційні потріскування панелі на нерівностях і стиках. Після пізнання Ф10 я збився з марки у бік Мерсів)) Я ціную найперше комфорт і м'якість підвіски)
06 червня 15:02
Буде ракета)
1
02 червня 21:57