BMW 5 series (F10) (BMW F10 Almost Full)

Чому не варто сліпо вірити бортовому комп'ютеру?

Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Львів, Україна

Був звичайний вечір, п'ятниця, от ця частина доби яку можна описати як "краще нікуди не виїжджати" (а саме 6 вечора). Я їду собі спокійно, забирати свого собаку після запланованого візиту до грумера (барбер для собак).




І тут раптово:




Раптово, шокований усією цією ситуацію, заїжджаю на першу заправку яка мені трапилась. Забігаю туди і беру те масло, яке мені підходило найбільше незрозумілого виробника (але на щастя формату ACEA C3 - це щось на кшталт Long Life-04).

Беру я щуп, перевіряю все, а на ньому показник менше мінімума, зовсім трохи

Доливаю півлітри, все ще шокований ситуацію сідаю у автомобіль та їду далі, адже потрібно було забрати собаку.


І думаю, що ж могло трапитись:

  • Клапанна кришка і прокладки? Та ні, замінював їх 3 роки назад.
  • Турбіна встановлена нова
  • При замінні не долили масло? Але ж, було наче все добре

І от їду я їду, і не розумію, з чого починати. Цілий вечір це не давало мені спокою.


І тільки вночі я зрозумів, який ж я бляха геній. Тобто людина, яка кодує і діагностує той автомобіль з будь-якої причини, так і не додумалась підключити діагностику і поглянути, у чому проблема.


Біжу зранку у автомобіль, дістаю щуп і що я бачу:


Він повністю мокрий на холодному автомобілі.

Дивимось помилки:



Тобто, як виявилось все очевидно, просто датчик оливи - помер. 😂😂😂😂


А я у моменті так запанікував, що не дуже подумав, що на двигуні який працював не варто міряти масло і звертати увагу, що щуп не показує ідеальний рівень. До того ж навіть не подумав підключити діагностику, яка завжди у мене під рукою.


І тепер з того моменту, я почав переживати, а чи не перелив я масло 😂


Після поїздки щуп показував уже такий рівень:



Електроніка автомобіля згідно цього почала працювати хаотично, то показувати, що масла - максимум. То мінімум:



Ось так я себе зайняв на цілих 2 дні активних роздумів на рівному місці. І найголовніше, це не панікувати. Хоча я думав, що як власник BMW, я буду максимально спокійний у цій ситуації, адже про ці автомобілі ходять легенди:



Все ж останні 5 років я не мав жодної проблеми із оливою та завжди було все сухо, тому відвик від цієї важкої кріпацької BMWшної долі.


Найважче це мабуть власникам бензинових BMW, у яких було прибрано фізичний маслянний щуп. Це як мінімум означає, що якщо у вас проблеми із оливою і датчик двигуна не працює, то кожна поїздка може стати останньою.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 01 червня 16:11
13 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X3 (G01)
Ну про відсутність фізичного датчика це точно біль((( бо вірити просто електроніці не дуже надійно
1
06 червня 10:43
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Oleg617
Ну про відсутність фізичного датчика це точно біль((( бо вірити просто електроніці не дуже надійно
Oleg617, це завжди біль
у сучасних авто багатьох все більше відмовляються від фізичного щупа у автомобілі. а це дуже тупо, все таки добре що воно перевіряє автоматично чи є достатньо масло для запуску і т.д.
але якщо датчик вмирає, ти просто без рук, що робити, а якщо датчик живий, а масла дійсно немає\не вистачає
все, викликай евакуатор і їдь на СТО

а це завжди так відбувається на зло, у мене якось вмер датчик вимірювання тиску у колесах, а воно так тупо реалізовано, що якщо датчики є, то воно кидає помилку і навіть не вимірює по АБС чи все добре з колесами.
І якраз тобі колесо і пробив, яке прийшлось викинути і замінити на інше
10 червня 13:36
Я їжджу на BMW 3 series (F30)
Буквально вчора в друга на b46 моторі викинулось попередження на мультимедію що треба долити літр масла, і доливши 0.5л ситуація не змінилась) Т.я. фізичного щупа немає, вирішили злити масло й подивитись на те, скільки вийде… І так, вийшло майже 5л)
В двигуні думаю лишилось ще пів літра в маслостакані та інших частинах двигуна, тому трохи довше але все ж таки підтвердили загибель датчика рівня масла😁
1
01 червня 20:22
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
stakanostas
3DArtem, я колись так н20 наокрмив на 8л
stakanostas, а можна детальніше? 8л? це ж просто жесть як забагато, двигун хоч не запускали?
10 червня 13:37
DimAssBMW
stakanostas, а можна детальніше? 8л? це ж просто жесть як забагато, двигун хоч не запускали?
DimAssBMW, тут в прикол запустили як появилась дирка як моя голова було весело
1
10 червня 23:30
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
stakanostas
DimAssBMW, тут в прикол запустили як появилась дирка як моя голова було весело
stakanostas, сподіваюсь все закінчилося не дуже дорого😱
11 червня 00:56
DimAssBMW
stakanostas, сподіваюсь все закінчилося не дуже дорого😱
DimAssBMW, поміняли дригуна і все
1
11 червня 06:27
Я їжджу на BMW 3 series (F30)
DimAssBMW
3DArtem, ну от схоже і тут трапилось, на щастя щуп єпросто виходить так, що бмвшник дійсно повинен мати діагностику завжди під рукою)
DimAssBMW, ми, доречі, встигли перевірити біммерлінком помилки, і такої помилки не було🫠
1
10 червня 13:38
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
3DArtem
DimAssBMW, ми, доречі, встигли перевірити біммерлінком помилки, і такої помилки не було🫠
3DArtem, ого, а це вже щось дуже дивне
ну значить якщо щупа немає і помилки немає, то це жах

навіть не знаю що робити в такій ситуації) особливо якщо ти далеко від сервісів і часу немає, а машина потрібна
10 червня 13:39
Я їжджу на BMW 3 series (F30)
DimAssBMW
3DArtem, ого, а це вже щось дуже дивнену значить якщо щупа немає і помилки немає, то це жахнавіть не знаю що робити в такій ситуації) особливо якщо ти далеко від сервісів і часу немає, а машина потрібна
DimAssBMW, та отож дивна ситуація.. можливо вона виникає саме в момент, коли виникає помилка по низькому рівню, а ми їх зчитали вже після того як злили і залили назад. Типу може треба проїхатись щоб вона знову з'явилась🤔
Але вже не перевірити, бо датчик замінили і тепер все добре
10 червня 13:42