BMW 5 series (F10) (BMW F10 Almost Full)

Заміна демпфера колінвалу та технічне обслуговування АКПП

Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Львів, Україна

Давно нічого не писав по автомобілю, не те щоб нічого не відбувалось, але часу не було на те щоб "настукати" по клавіатурі щось цікаве. Після минулого візиту на сервіс мені повідомили, що демпфер колінвалу трішки покрився тріщинами. Не те щоб дуже критично, але це мабуть найважливіша частина дизельного двигуна BMW за якою варто слідкувати. 

Все як завжди починається з комплекту всього що нам знадобиться:

Код: 24 00 7 855 263

Ціна: 6 000 грн

В комплекті у нас фільтр, прокладка та болти. Що цікаво, що ціна на оригінальний пластиковий комплект для заміни, коштує - 12 000 грн 😱


Нагадую, що мені пластиковий піддон не потрібен, так як я замінив його на оригінальний алюмінієвий який встановлювався на М серію автомобілей BMW, писав про це ось тут.

Масло для заміни:

Ціна: 8 000 грн


Ну і найголовніше, демпфер колінвалу:


Демпфер колінвалу, код: 11 23 8 513 539. Ціна: 22 500 грн

Болти, код: 11 23 8 585 220. Ціна: 200 грн/штука

Захисний ковпак, код: 11 23 8 518 985. Ціна: 320 грн



Тут інших варіантів окрім оригінального і не розглядались. Адже це одна із найважливіших частин двигуна.


Із цим всім приступили до роботи вже на СТО:








Масло та все необхідне було швидко замінено. Із демпфером теж ніяких проблем не виникло. Окрім того, що я серйозно "тупанув" і не купив новий ремінь провсяк випадок. Мій ремінь не те, щоб був в дуже поганому стані, але чому б не замінити відразу. На щастя на сервісі, щось знайшлось для мене відразу по наявності:

Не чув ніколи за цю фірму, але наче хороша. В цілому це не така і проблема, за потреби можна буде це замінити у майбутньому.

Якщо хтось має досвід або відгуки про цього виробника, то був би радий, якщо б ви розповіли про це.


Старий демпфер не був у якомусь жахливому стані і ще мабуть би походив би довго. Але задля спокою, легше просто замінити і більше не згадувати за це:




В цілому на цьому все, хоча ще багато чого цікавого відбувалось, але про це все у майбутніх дописах

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 40000 UAH,
Опубліковано: 23 травня 20:22
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Не знаю як на рахунок запчастин/деталей, але ремені Gates одні із самих топових, це основний їхній напрямок, американська брендова с/г техніка вся комплектується їхніми ременями.
1
28 травня 16:51
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Pegeout3008
Не знаю як на рахунок запчастин/деталей, але ремені Gates одні із самих топових, це основний їхній напрямок, американська брендова с/г техніка вся комплектується їхніми ременями.
Pegeout3008, це тішить, дякую за інфу
я десь читав що для BMW їх робить Continental, але в деяких випадках це був Gates, то мабуть переживати немає за що
1
28 травня 18:43
Я їжджу на BMW X3 (E83)
А де такі дешеві демпфери роздають? По наведеному коду дешевше 35к не бачу ніде(
28 травня 10:04
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
PavloZT
А де такі дешеві демпфери роздають? По наведеному коду дешевше 35к не бачу ніде(
PavloZT, допис трішки не актуальний до цього часу(
не мав часу заходити на драйвер
то купував його ше в жовтні 2025 і курс був інший і з ціною пощастило

також просив друга в Німеччині купити і передати мені, бо там ціни значно приємніші, в районі 500 євро, хоча в нас на авто.про по 770 євро зараз бачу
1
28 травня 10:43
Гейтс давно виробляє різні запчастини, і якийсь період поставляв на конвеєр, досить не погані були вироби в 2010-15 роках, але як зараз і як з підробками- невідомо
1
25 травня 22:38
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
providing
Гейтс давно виробляє різні запчастини, і якийсь період поставляв на конвеєр, досить не погані були вироби в 2010-15 роках, але як зараз і як з підробками- невідомо
providing, ну з підробками ніколи не вгадаєш нажаль(
але це не настільки критична частина і прослідкувати досить легко, тому спробую
27 травня 01:57
Я їжджу на BMW 3 series (E46)
Оріг демпфер це сильно💪
Gates ніби цілком норм виробник,нічого поганого сказати не можу,патрубки охолодження їхні ставив майже всі-все ок
2
24 травня 14:34
Автор Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Igor3564
Оріг демпфер це сильно💪Gates ніби цілком норм виробник,нічого поганого сказати не можу,патрубки охолодження їхні ставив майже всі-все ок
Igor3564, дякую, думаю що це занадто серйозна частина щоб ризикувати нею і брати щось по заміннику) Тим більше, що міняється він раз на велику кількість років. То краще оригінал точно
1
1
27 травня 01:56