Вирішив написати у БЖ на згадку.
Сьогодні 22.05.2026р. погода знову здивувала. Весь день температура повітря на ☀️28-30°C, парило.
Їду додому, на горизонті хмара в моєму напрямку. Думаю доки доїду, вона пройде.
Почався дощик, але бачу на горизонті біле небо.
І ось через 100м починається град😳 і стає все більше і сильніше.
Усі місця під деревами біля дороги вже зайняті. Вирішив звернути у двори. Став під дерево.
З кожним дотиком градини до ЛФП та скла я відчував біль, великий біль. Так тривало хвилин 20-30, потім залишився просто дощ із великими краплями.
Температура повітря 13°C, але через 20 хв. градини ще були, але почали танути.
Ранок 23.05.2026 оглянув кузов, скло, пластик - все норм. Коцак та вм'ятин – немає.
Sportage встояв.
Сміття від дерева нападало багато, але краще нехай так, ніж вм'ятини від граду.
Але все ж таки одна коцка є. Коли мив авто від бруду, під кутом побачив на даху.
*У квітні 2024 теж був град, але по розміру менше і не такий інтенсивний https://driver.top/exp/576684/
Чекаю звіт про видалення)
коли - ХЗ, коли.
Ця маленька, ще з зими є одна....
В мене теж така думка!
Неприємно звичайно. Сподіваюсь обійшлось
Але на даху є коцка.
Сподіваюсь, обійшлося переляком.