KIA Sportage (3G) (Limited Edition останній Sportage III)

Град 22.05.2026

Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Київ, Україна

   Вирішив написати у БЖ на згадку. 

   Сьогодні 22.05.2026р. погода знову здивувала. Весь день температура повітря на ☀️28-30°C, парило.  

   Їду додому, на горизонті хмара в моєму напрямку. Думаю доки доїду, вона пройде. 

   Почався дощик, але бачу на горизонті біле небо. 

   І ось через 100м починається град😳 і стає все більше і сильніше. 

   Усі місця під деревами біля дороги вже зайняті. Вирішив звернути у двори. Став під дерево. 

   З кожним дотиком градини до ЛФП та скла я відчував біль, великий біль. Так тривало хвилин 20-30, потім залишився просто дощ із великими краплями. 


  Температура повітря 13°C, але через 20 хв. градини ще були, але почали танути. 

   Ранок 23.05.2026 оглянув кузов, скло, пластик - все норм. Коцак та вм'ятин – немає.

Sportage встояв.

   Сміття від дерева нападало багато, але краще нехай так, ніж вм'ятини від граду.


Але все ж таки одна коцка є. Коли мив авто від бруду, під кутом побачив на даху.


*У квітні 2024 теж був град, але по розміру менше і не такий інтенсивний https://driver.top/exp/576684/

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 травня 22:08
16 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi A4 Avant (B9)
Є коцка чи нема? Не чує баба)))
Чекаю звіт про видалення)
25 травня 16:08
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Chegevarr
Є коцка чи нема? Не чує баба)))Чекаю звіт про видалення)
Chegevarr, емоції 😁😎
коли - ХЗ, коли.
Ця маленька, ще з зими є одна....
25 травня 17:04
Я їжджу на Audi A4 Avant (B9)
Bal-3
Chegevarr, емоції 😁😎коли - ХЗ, коли.Ця маленька, ще з зими є одна....
Bal-3, пфф, в мене велика з'явились на кампоті десь рік тому після одного з обстрілів і маленька ще з німців око мозолить. На швидкість не впливає. До нашої перемоги принципово не прибиратиму
1
25 травня 17:09
Я їжджу на Renault Clio IV
Добре що автівка не постраждала, град був дійсно великого розміру
23 травня 14:36
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Я їжджу на Renault Clio IV
Bal-3
Кокос, в обід помив, на даху є :(
Bal-3, ((( шкода, але не критично.
23 травня 20:39
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Кокос
Bal-3, ((( шкода, але не критично.
Кокос, так, могло бути гірше.
23 травня 22:59
Я їжджу на Suzuki Swift (4G)
добре, що все обійшлося.
23 травня 09:23
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Suzuki
добре, що все обійшлося.
Suzuki, так. Але тичок є один
23 травня 09:24
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
На лівому березі і дощу сильного не було.
Неприємно звичайно. Сподіваюсь обійшлось
1
23 травня 06:45
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
Comik
На лівому березі і дощу сильного не було.Неприємно звичайно. Сподіваюсь обійшлось
Comik, так, зранку подивився, норм. Sportage витримав.
Але на даху є коцка.
1
23 травня 07:36
Я їжджу на KIA Proceed
Співчувю :(
Сподіваюсь, обійшлося переляком.
1
23 травня 00:35
Автор Я їжджу на KIA Sportage (3G)
XpertVision
Співчувю :(Сподіваюсь, обійшлося переляком.
XpertVision, так, переряеом. З ранку подивився все добре. Але коли помив авто на даху побачив м'ятину.
23 травня 07:37
Я їжджу на KIA Proceed
Bal-3
XpertVision, так, переряеом. З ранку подивився все добре. Але коли помив авто на даху побачив м'ятину.
Bal-3, PDR — ваш шлях. В мене була нізвідки легенька придавленість на даху, яку видно було лише під певним кутом, і то ледь-ледь. Мені за 10 хвилин все зробили в ідеал. Спитав, а звідки могло взятися, бо і авто все в бронеплівці ж. Сказили, що птахи часто впускають всілякі горіхи з висоти і виходить отаке.
23 травня 15:36
я приїхав на район то вже не застав цього, тільки калюжі такі як океан
1
22 травня 22:37