Alfa Romeo Mi.To (Гонка)

Койловери MTS Technik

Я їжджу на Alfa Romeo Giulia (952), Alfa Romeo Mi.To
Київ, Україна

Оскільки МіТо це чисто трекове авто то підвіску я хотів зробити максимально низько і жорстко. Почитавши форуми і поспілкувавшись із чатом гпт зрозумів що для цього мені потрібні койловери. Ну і по рекомендації того ж чату😁 вирішив купувати Coilover kit MTS Technik Sport Product code: MTSGWFI01-S

Також було замінено
03780001 Lemförder Комплект (опора + підшипник) x 2
0802 624 Sachs Опора амортизатора
x 1
0802 625 Sachs Опора амортизатора
x 1
035503 01 Lemförder Стійка стабілізатора x 2




GPT не підвів і авто стало дійсно досить низьким і дуже дуже жорстким😅


Задні пружини для порівняння






Ну і фінальний результат






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1000 USD, Пробіг 164300 км.
Опубліковано: 21 травня 23:52
8 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
О боже, MTS - це підвіска для "доїхати гарно до майдану каву попити", але ніяк не для трекового використання...
Хоча б вже BC Racing обрали.
1
01 червня 16:25
Інколи занадто жорстка підвіска тільки мішає (
22 травня 14:28
Автор Я їжджу на Alfa Romeo Giulia (952), Alfa Romeo Mi.To
Boltskiy
Інколи занадто жорстка підвіска тільки мішає (
Boltskiy, Вже як все дороблю що хочу то потрібно дати проїхати якомусь професіоналу щоб сказав що норм а що ні) Бо я поки не розумію)
1
22 травня 16:49
konelskyi
Boltskiy, Вже як все дороблю що хочу то потрібно дати проїхати якомусь професіоналу щоб сказав що норм а що ні) Бо я поки не розумію)
konelskyi, машина построєна не "під себе", а "під когось" - під тобою не буде продовженням твоїх рук, твоїх ніг, і твоєю дупцьою)
1
23 травня 00:37
Я їжджу на Smart Roadster
Boltskiy
konelskyi, машина построєна не "під себе", а "під когось" - під тобою не буде продовженням твоїх рук, твоїх ніг, і твоєю дупцьою)
Boltskiy, в трековому використанні, коли підвіска і шини працюють на грані своїх можливостей дуже легко так "натюнити", що автомобіль буде нервовішим і повільнішим за стоковий. Саме по тонким налаштуванням балансу керування дійсно краще радитись з тими, хто розуміє як авто має рухатись.
На дорогах загального використання, коли використовується від сили відсотків 60 потенціалу, негативні ефекти майже не проявляються
24 травня 13:18
Интересно, для MTS Technik пружины оказывается делает Eibach.
22 травня 13:44
Автор Я їжджу на Alfa Romeo Giulia (952), Alfa Romeo Mi.To
Andrei-Shtefan
Интересно, для MTS Technik пружины оказывается делает Eibach.
Andrei-Shtefan, в моєму наборі точно)
22 травня 16:48
крутяк, я теж з ГПТ тюнінгую машину:)
1
22 травня 01:09