Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
ceratozavr_UA, так это хуже ж, а3 ж надо, это для церато масло чисто и остальных корейцев у него HTHS (высокотемпературная вязкость) меньше 3.5? а ланосу надо больше 3,5 медленная смерть или быстрая...
Lev@, як я бачу з БЖ - автор не здійснює систематичне використання однієї і тієї ж оливи (або я не правильно бачу записи в БЖ) - то 10W40, тепер 5w30 (хоча я щось не дуже розумію чому пробіги то 300к, то 140к, але ладно...) Тому, чомусь думаю, через чергові 8к - буде щось знову інше, і ніяк Мотюль не нашкодить , разово.
ceratozavr_UA, Данная процедура проводилась не для део ланоса. Родственник попросил обслужить машинку, я это сделал. Запись сделал, для того, чтобы не забыть. Спасибо))) А в свою ласточку лью 10W40.
Вірю в Ланоса) А мотИляка норм - сам катаю на ньому, але на турбовому T-GDi )))
Данная процедура проводилась не для део ланоса.
Родственник попросил обслужить машинку, я это сделал. Запись сделал, для того, чтобы не забыть.
Спасибо)))
А в свою ласточку лью 10W40.