Придбав комплект комплект коліс від Швейцарського бренду Sansar r20j9et40 та j9.5et35 зараз стоїть гума в коло 255/35/20 є думки поставити різношироку, GPT радить по заду 275/30/20, також не знаю чи полірувати їх як на фото, чи фарбувати в чорний мат, так як на одній стороні є «бордюрка»,яка ваша думка? Хтось практикував різноширокі на кватро?



Полірований


Чорний заходить з нардогрей
Доп.:
нарешті до полірував диски більш менш, головне забрав вапняний наліт, виглядом задоволений так що чорний поки що зачекає, можливо алмазна проточка.

Дивиться не погано

До

Після


Схожі компанії
Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Диски
Ціна питання 40000 UAH,
Пробіг 212000 км.
Опубліковано: 01 квітня 11:33
Пофарбувати завжди можна встигнути) треба покататись так, а там вже приймати рішення) але виглядають 🔥
Гарний малюнок, нашо його ховати