Ford Edge (2G) (Titanium)

Нове придбання

Я їжджу на BMW X5 (G05), BMW i4 (G26)
Тернопіль, Україна

Придбали нову залізну подругу для еджа) - це BMW X3 30i (G01).


Так сталось, що одного Ford Edge на двох водіїв у сім’ї стало замало. Постало питання: потрібні ще одні колеса. І тут повстало питання - а що ж вибрати?


Одразу скажу - електрички не моє. Знаю-знаю, зараз модно (ні), економно, “майбутнє за ними” і все таке. Але я — з тих, хто кайфує від ДВС, не можу сприймати електрички як автомобіль, коротше - старої школи.


Дивились Mazda CX-5 - гарна машина, їздиди, придивлялись, майже зупинились на ній… І тут випадково відкрив auto.ria, натрапив на X3 в G01 кузові. Зацікавився. Поїхав глянути - вигляд гарний, комплектація норм, загнав на СТО, зробили повну перевірку: ходова, коробка, двигун, ендоскопія, компресія - виявили трошки нагару на клапанах, нічого критичного, в цілому все по красоті.


Довго не думав - забрав. Це моя перша BMW і взагалі перший німець у моєму автожитті. Цікаво буде пожити  - побачити, що за звір 🐺





Зараз чекаю на техпаспорт і паралельно роблю повне ТО. Незабаром буде перший апдейт по експлуатації.


Всім миру і класних доріг!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#BMW G01 , #BMW X3
Пробіг 99000 км.
Опубліковано: 17 травня 2025р. 00:36
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
Вітання з покупкою!)

"майбутнє за ними" - сильно навряд
1
17 травня 2025р. 09:57