BMW X3 (F25) (28i янкі)

86. Оновлення мапи, CIC 2024-2

Я їжджу на BMW X3 (F25)
Київ, Україна

Вітаю мій падаван.
Якщо ти зайшов сюди, то, мабуть, ця тема тебе теж цікавить.


Сам процес оновлення


Я буду розповідати про те як самому оновини карти для CIC.

В інеті багато статей про те як це зробити, але майже немає ресурсів де скачати (це або російський д2 с лінками на х_яндекс, або просто біті архиві). Я витратив майже день на те щоб знайти який робочий варіант. 

Проблема в тому, що карти важать 20гб в архиві + час для того, щоб дістати файли з архіва.  А якщо робити десь на СТО в Києві - то з вас попросять +- 100 долларів за цю процедуру. Хоча в неї нема нічого складного. Навіть не треба багато часу, якщо ви ваєте постійно доступ до інета. Карти я скачав тут (доступно без всяких д2 і тд, це український ресурс, і там оновлення є не тільки для CIC).

В перший раз я скачав через впн файл торента з д2, де через майже 3 години скачування виявилося, що архив бітий (бо у росіян все як завжди через дупу).
На другий раз я знайшов робочий варіант, але не прийняв до уваги те, що носій, який ви будете вставляти в usb в бардачку, має мати саме 32гб і саме в fat32. Носій на 64гб в форматі "оновленного fat32" - exFat - в мене не робив - авто просто не бачить флешку. По ітогу я купив собі флешку на 32гб за 110 грн на prom.ua .
Тож, що маємо - робочій варіант мапи і флешку на 32гб в fat32. Це обовязково. Інакше в мене не запрацювало. 

Вам треба буде розпакувати архів та закачати в корень флешці папку pkgdb та файл config.nfm.


Як це має виглядати


Ще момент (не обовязково). Вам треба знати, чи потрібен вам FSC код, чи ні. Можна зробити пожиттєвий. В мене - пожиттєвий. Перевірити це можна або знаючи історію авто (чи робили вже оновлення і як це було), або перевіряти за допомогою спроби оновлення самої мапи.
Як зробити FCS?
1. Скачуєм генератор «Code FSC 2019» (архів я додам).
2. Форматуємо флешку в FAT32
3. Копіюємо у корень флешки файл copie_scr.sh
4. Заводимо авто або просто вмикаємо запалювання, чекаємо повної загрузки CIC (мапа на дісплеї) - суємо флешку в USB в бардачкє і чекаємо 30-45 секунд.
5. Далі беремо цю флешку, вставляємо в компутєр. На неї повинен зявитись файл 1b.hex. Копіруєм його в папку с fsc.bat и fsc.exe та запустаємо файл fsc.bat  - як результат отримуєм в коренні флешці файл code.txt в якому будуть два пожиттєвих ключа для карт.

Потім ви берете цю флеху і вже в авто вставляєте її в той же вхід в бардачку. Через десь секунд 30-45 авто скаже, що знайшло нову версію даних для навігації і запитає вас оновляти чи ні. Саме оновлення займає час, але якщо ви припините його - наступного разу, коли заведете авто - вас запитають "продувжувати чи ні" - тобто сам процесс не буде скинут, якщо ви його призупините (вимкните авто, тощо). Після того, як процесс завершиться - CIC зробить перезавантаження (в мене це було на дорозі, то на безпеку ніяк не впливає), буде повідомлення про це на екрані - натисніть ОК в повідомленні та дістаньте флешку. 
Тобто, якщо коротко
1. Форматуєте флешку в FAT32.
2. Скачуєте оновлення мапи через торент.
3. Розархівіруєте та закачуєте на флешку.
4. В авто вставляєте флешку і якщо в вас немає неочікуванних моментів - авто запитає оновлювати чи ні. Обираєте "Да" і чекаєте на магію.


Ну і сам результат



Окремо тегаю @Michael_777 та @oleh_o по цієї темі.

Я не робив оновлення 6 років, бо користуюсь алішним carplay та вважаю Waze must have у наших реаліях, де не працює Connected Drive. Але в нашому чатіку по F25/F26 ми підняли тему розпізнавання знаків, і я замомів собі емулятор на Ali. А за 6 років додали багато дорог у передмісті Києва. Тому питання оновлення мапи знов отримав сенс (тому шо цей емулятор бере дані по знаках обмеження швидкості саме з мапи). Ставити KAFAS - тягне за собою багато чого з затрат, до яких я не готовий, а тут альтернатива за 25usd (але не буде читати тимчасові знаки і потребує актуальні деталізованні мапи регіона де ви катаєте).



Торент на мапу та архів Code FSC 2019 можно скачати тут.

Сам процес оновлення займає десь 4 години (скачати, розпакувати, оновити). 

Всім добра.

п.с. питали, де я знайшов флешку на 32гб за 110грн? На пром юа можна. Не реклама. Але це вже як алішечка.

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 110 UAH, Пробіг 131892 км.
Опубліковано: 17 серпня 2024р. 20:26
13 1 2

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
От ми тепер і уміємо оновлювати усі карти у БМВ =)
18 серпня 2024р. 08:28
Автор Я їжджу на BMW X3 (F25)
oleh_o
От ми тепер і уміємо оновлювати усі карти у БМВ =)
oleh_o, тада
враховуючи те що коиться в чатіку скоро ми всі не тільки карти будемо оновлювати )
1
19 серпня 2024р. 21:27
Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Класне рішення з емулятором, подекуди в Україні заради цієї опції KAFAS взагалі не вартує ставити
17 серпня 2024р. 21:24
DimAssBMW
Класне рішення з емулятором, подекуди в Україні заради цієї опції KAFAS взагалі не вартує ставити
DimAssBMW, а досвід користування був вже в когось цієї штуки?
17 серпня 2024р. 21:25
Автор Я їжджу на BMW X3 (F25)
Michael_777
DimAssBMW, а досвід користування був вже в когось цієї штуки?
Michael_777, тут є статті тих хто з д2 сюди перейшов. Досить багато матеріала.
17 серпня 2024р. 21:27
t1mm1
Michael_777, тут є статті тих хто з д2 сюди перейшов. Досить багато матеріала.
t1mm1, стараюсь не читати д2. Тільки якщо якесь фаталіті😀
17 серпня 2024р. 21:29
Автор Я їжджу на BMW X3 (F25)
Michael_777
DimAssBMW, а досвід користування був вже в когось цієї штуки?
Michael_777, та зачекай. За 10 днів мені пише що приїде вже. Там пару днів поставити і покажу як воно працює )
1
17 серпня 2024р. 21:28
Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Michael_777
DimAssBMW, а досвід користування був вже в когось цієї штуки?
Michael_777, в мене був, подекуди краще може працювати ніж в кафасі)
2
17 серпня 2024р. 23:33
DimAssBMW
Michael_777, в мене був, подекуди краще може працювати ніж в кафасі)
DimAssBMW, подивлюсь, як буде в одноклубника працювати, тоді і собі куплю)
18 серпня 2024р. 05:09
Я їжджу на BMW 5 series (F10)
Michael_777
DimAssBMW, подивлюсь, як буде в одноклубника працювати, тоді і собі куплю)
Michael_777, добре буде працювати, рекомендую замовити вже, щоб вже десь їхало з піднебесної
22 серпня 2024р. 15:10
Дякую за крутий матеріал. Після 2-х днів єб..і з карплеєм, приступаю до карт😀. І чекаємо новий реліз статті по дорожнім знакам)
1
17 серпня 2024р. 20:39
Автор Я їжджу на BMW X3 (F25)
Michael_777
Дякую за крутий матеріал. Після 2-х днів єб..і з карплеєм, приступаю до карт😀. І чекаємо новий реліз статті по дорожнім знакам)
Michael_777, ну приїде - подивимось. Там скоріш за все буде перший досвід кодування. Адаптер на підключення з компа вже купив. Для ренгольд та есис з иста.
17 серпня 2024р. 21:26