Volkswagen Corrado (strawberries from the USA)

Чистка салону, EVA коврики та авто дня

Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
Сміла, Україна

Всим привіт!

Ще з моменту купівлі корри мене дуже бісив стан ковраліну салону:

по-перше: тут давно ніхто не прибирав

по-друге: їздили без ковриків і ковралін просто забився і залип від бруду

по-третє: багато пластику просто не прикручена і бринить на швидкості вітру.

За одно треба було підлічити одну арочку з середини (стенсуха йопта)...


лікування



срач






Витягнув сидіння і понеслась робота з хімією і пилососом...


гарний стан, звісно після перетяжки



було



було



після



після


Так як корра це дуже рідкісний автомобіль - ковриків просто на неї не купити... Ніхто із магазинів і не чув про таке авто, прийшлось виготовити лякало із картону та відправити їм. По моїм лякалам виголовили індивідуальні EVA коврики, розумію, що більшість скаже, що вони тут дуже дико і не аутенчитно виглядають, але я дуже хотів спробувати.... Колір окантовки вибрав під колір салону....


EVA коврики










Звісно ж після даних робіт поїхав на мийку самообслуговування і змив пилюку і трішки катнув...


кайфую від її вигляду зараз


Також Корра була на виборах автомобіля дня і здобула ПЕРЕМОГУ... 


Автомобіль дня 17.05.2023р.


І ще з новин, хотів би розповісти, що корра пройшла попередню реєстрацію на Автошоу Popkornfest і буде їхати на Львів 26 травня для прийняття участі у благодійній виставці на підтримку ЗСУ.... Буду радий бачити Вас там!!!


Все буде Україна!

Всим миру!!!

VW Foreve!!!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 1500 UAH, Пробіг 271900 км.
Опубліковано: 19 травня 2023р. 09:23
17 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Зустрінемось у Львові 😉
1
23 травня 2023р. 14:20
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
_o_x_ygen
Зустрінемось у Львові 😉
_o_x_ygen, до зустрічі!!!
23 травня 2023р. 15:57
Останнє фото - наче масштабну модельку з полки зняли та поставили на асфальт)) корадо круті, при нагоді хочу порівняти вигляд з сірокко))
2
19 травня 2023р. 12:46
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
NeKoder
Останнє фото - наче масштабну модельку з полки зняли та поставили на асфальт)) корадо круті, при нагоді хочу порівняти вигляд з сірокко))
NeKoder, так, машинка ніби іграшкова... Порівняти в Києві є з чим... коррок в столиці трохи є!
19 травня 2023р. 13:07
Я їжджу на Ford Mustang (5G)
Прибирання - святе діло, результат по фото радує. А от EVA килимки Corrado не личать. Я би замовив під свої розміри кастомні ворсові. От пишу це і розумію, що я вже три роки хочу це зробити, і все ніяк :)
6
19 травня 2023р. 09:34
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
MEDVEDc4
Прибирання - святе діло, результат по фото радує. А от EVA килимки Corrado не личать. Я би замовив під свої розміри кастомні ворсові. От пишу це і розумію, що я вже три роки хочу це зробити, і все ніяк :)
MEDVEDc4, Згідний з тобою з кожним словом.... Але ворсові я уже пробував у вентовки - все супер, а от ЕВА килимки ні єдиного разу, от і спробував.... Чисто здобуваю опит)
1
19 травня 2023р. 10:06
Klewa89
MEDVEDc4, Згідний з тобою з кожним словом.... Але ворсові я уже пробував у вентовки - все супер, а от ЕВА килимки ні єдиного разу, от і спробував.... Чисто здобуваю опит)
Klewa89, з точки зору практичності Ева коврики це ТОП. А от по дизайну і понятті личить-не личить, кожному своє.
1
19 травня 2023р. 10:55
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
karmaRGD
Klewa89, з точки зору практичності Ева коврики це ТОП. А от по дизайну і понятті личить-не личить, кожному своє.
karmaRGD, не можу не погодитись.... практичність їх я уже на собі відчув!!!
19 травня 2023р. 11:22
Я їжджу на Ford Mustang (5G)
karmaRGD
Klewa89, з точки зору практичності Ева коврики це ТОП. А от по дизайну і понятті личить-не личить, кожному своє.
karmaRGD, це суцільний самообман лінивого господаря. Дрібний пил просто лежить на поверхні і нічим, крім гравітації, не затримується. В процесі їзди кузов автомобіля вібрує, а разом з ним і пил на килимках, піднімаючись у повітря і осідаючи де інде, в тому числі і в носі. Тому ворсові килимки не тільки гарніші, а ще й краще виконують свою основну функцію. Треба просто не лінуватися і доглядати їх.
4
19 травня 2023р. 13:43
Я їжджу на Ford Mustang (5G)
Klewa89
MEDVEDc4, оце так завернув.... читав на одному диханні!!!
Klewa89, ну так це чиста правда. У мене ще на моїй першій 2101 у 2004му році був «EVA» ковролін у салоні, лінолеум. Мабуть попередньому власнику теж здавалося, що його краще доглядати 🤣
1
19 травня 2023р. 13:55
MEDVEDc4
karmaRGD, це суцільний самообман лінивого господаря. Дрібний пил просто лежить на поверхні і нічим, крім гравітації, не затримується. В процесі їзди кузов автомобіля вібрує, а разом з ним і пил на килимках, піднімаючись у повітря і осідаючи де інде, в тому числі і в носі. Тому ворсові килимки не тільки гарніші, а ще й краще виконують свою основну функцію. Треба просто не лінуватися і доглядати їх.
MEDVEDc4, ну з однієї сторони можливо це й так, але це якщо лінь викинути той самий пил. Ева килимок, за одну хвилину вирушується, кладеться назад в авто і їдеш. А от ворсовий можна вибивати 5хвилин, і з нього всерівно буде сипатись. Щоб толково вичистити, потрібно попрацювати пиососом і торнадором пів години.
1
20 травня 2023р. 08:25
Я їжджу на FIAT Grande Punto
Klewa89
MEDVEDc4, Згідний з тобою з кожним словом.... Але ворсові я уже пробував у вентовки - все супер, а от ЕВА килимки ні єдиного разу, от і спробував.... Чисто здобуваю опит)
Klewa89, і як вони тобі, ці ЕВА коврики? Бо я якось сидів в авто з ними, то щось не дуже. Якісь слизькі, як на мене.
1
02 червня 2023р. 14:48
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
Tpax_Top
Klewa89, і як вони тобі, ці ЕВА коврики? Бо я якось сидів в авто з ними, то щось не дуже. Якісь слизькі, як на мене.
Tpax_Top, знаєш, проїхав оце з ними 1500 км і доволі зручні, навіть пробував босоніж їхати, бо підвернув ногу і трішки розпухла.... дуже зручні.... хоча вигляд занадто сучасний як для такого авто
1
02 червня 2023р. 15:52
Автор Я їжджу на Volkswagen Vento, Volkswagen Corrado
Tpax_Top
Klewa89, та норм авто))
Tpax_Top, дякую!
1
02 червня 2023р. 18:17