Audi A5 Sportback (1G) S-Line

9
Я їжджу на Volkswagen Passat CC, Audi A5 Sportback (1G)
Україна

Про авто

Вітаю. Давненько я не заводив бортовиків… А точніше з 22 року.  Оскільки є трохи часу щось почитати, як то кажуть себе показати та на інших подивитися, то ж розпочну розповідати про будні моєї А5, її злети та падіння), та все що з нею відбувається. Отож, поїхали!!!

Характеристики

Audi A5 Sportback (1G), Сірий
Зійшов з конвеєра у 2012 році
Придбаний у 2025 році
Двигун: Бензиновий (1.8 л.), 170 к.с.
Коробка: Механічна
Передній привід

Бортжурнал (2)

Немає співпадінь
Колеса 🛞
вчора о 11:15
0
Колеса > колісні диски 0
Як я став власником А5
20 червня 13:37
0
Спостереження та враження > купівля авто 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Audi Q5 (2G)
В Вас колір Daytona Gray якщо я не помиляюсь?
вчора о 11:40
Власник Я їжджу на Volkswagen Passat CC, Audi A5 Sportback (1G)
Audiman
В Вас колір Daytona Gray якщо я не помиляюсь?
Audiman, ні, це Monsoon gray, він трішки світліший.
вчора о 11:52
Я їжджу на Audi Q5 (2G)
MOL-FAR
Audiman, ні, це Monsoon gray, він трішки світліший.
MOL-FAR, Але теж бомбезний колір! Машина супер! S-line салон чудовий (шкіра + алькантара). Ну і звісно безрамкові двері!
вчора о 11:56
Я їжджу на Audi Q5 (2G)
Чарівне та збалансоване авто. Володів практично такою самою 2014 року випуску. 1.8Т, повний S-line але на варіаторі. Купив у 2015 році. Машині було трохи більше року та пробіг складав смішних 35 тис.км. Відʼїздив 6 років. Жодних проблем у експлуатації. Замінив кілька гумок по підвісці, термостат, гальмівні накладки. Решта, це щорічні ТО в дилера. Залишились виключно позитивні спогади.
1
вчора о 11:37
Я їжджу на Audi Q5 (2G)
MOL-FAR
Audiman, термостат я теж замінив. Не дешеве задоволення, рятує те що роблю все сам і є місце та інструменти.
MOL-FAR, так! Брав у заміннику HEPU (цілий вузол разом із помпою) то трохи зекономив. Двигун 1.8Т Gen3 дуже сподобався. Економічний та досить шустрий.
вчора о 11:59
Власник Я їжджу на Volkswagen Passat CC, Audi A5 Sportback (1G)
Audiman
MOL-FAR, так! Брав у заміннику HEPU (цілий вузол разом із помпою) то трохи зекономив. Двигун 1.8Т Gen3 дуже сподобався. Економічний та досить шустрий.
Audiman, мені вдалося купити INA, нову оригінальну з гарантією за 200€, це шара) Щодо економності тут погоджуюсь)
1
вчора о 12:03
Я їжджу на Audi Q5 (2G)
MOL-FAR
Audiman, мені вдалося купити INA, нову оригінальну з гарантією за 200€, це шара) Щодо економності тут погоджуюсь)
MOL-FAR, Я за HEPU віддав в районі 300$, що теж не дорого зовсім (у порівнянні з OEM). А розхід в мене був по місту в районі 10 літрів, траса 6-7 при нормальній швидкості + клімат + повне завантаження авто.
вчора о 12:07
Власник Я їжджу на Volkswagen Passat CC, Audi A5 Sportback (1G)
Audiman
MOL-FAR, Я за HEPU віддав в районі 300$, що теж не дорого зовсім (у порівнянні з OEM). А розхід в мене був по місту в районі 10 літрів, траса 6-7 при нормальній швидкості + клімат + повне завантаження авто.
Audiman, я по місту їзджу відсотків 10, в основному автобан із крейсерськими максимальними 100 км/год по Нідерландах. Середній 7.5 літри.
1
вчора о 12:11