Вітаю. Давненько я не заводив бортовиків… А точніше з 22 року. Оскільки є трохи часу щось почитати, як то кажуть себе показати та на інших подивитися, то ж розпочну розповідати про будні моєї А5, її злети та падіння), та все що з нею відбувається. Отож, поїхали!!!
|
Колеса 🛞
вчора о 11:15
9
0
|
Колеса > колісні диски | 9 0 | |
|
Як я став власником А5
20 червня 13:37
11
0
|
Спостереження та враження > купівля авто | 11 0 |
1
1
1
1