Audi A5 Sportback (1G) (S-Line)

Як я став власником А5

Я їжджу на Volkswagen Passat CC, Audi A5 Sportback (1G)
Україна

Привіт банда! Допоки моя тачка знаходиться на «антихромі» в руках братів із сонячної Туреччини, то маю трохи вільного часу щоб розповісти як я став власником даного автомобіля. 
Почну із того, що я вже третій рік живу не в Україні, нажаль, а точніше в Нідерландах. Сюди я приїхав на своєму Passat CC, і щастливо ним тут користувався, лапаючи заздрістні погляди пепехожих і коллег по роботі. «Чому там заздрити?» подумали ви, а є чому) 2.0 TDI! Останніми роками тут такі двигуни можуть дозволити собі багаті люди 😁 Тому що Нідерланди активно борються за екологію, і дизель тут це посланець із самого пекла… Борються дуже просто, величезними податками на дизель, а саме 550€ в квартал (до прикладу, податок на А5, 200€/квартал). 
І ось, в один прекрасний сонячний день, уряд нідерландів сказав ДОСИТЬ. Досить їздити на українських номерних знаках і не платити податки, штрафи і страхування, або перереєстрація на NL номери, або щоб цієї машини на дорогах ми не бачили… Майже рік мій Пассатик просто стояв без руху, тільки іноді я виїзджав на вихідні його розімʼяти, і з цим потрібно було щось вирішувати. Тому, я зі сльозами на очах, відігнав його в Україну, точніше до кордону з Україною, і тепер ним із задоволенням користуються батьки. Ок. Пересідаємо на NL тачку. Спочатку придбав за 800€ стареньке але гарне Polo, потім Ceed, потім Audi A3, Passat B6 в седані, і всі бензин. Але після CC це були для мене просто шматки металу на колесах, які повинні були щодня доставляти мою 5-ту точку до місця праці, і не більше, автомобілі які не викликали бажання обертатися на парковці, сірі мишки у світі сучасних автомобілів. Любов до СС та купе подібних кузовів це раз і на завжди, тому я почав неспішно підшуковувати заміну моєму Пассату, щоб якось заповнити цю порожнечу в душі. Чисто купе А5 мені якось не дуже заходить, тому я моніторив продаж саме Sportback, цінники на які тут обертаються в районі 10к€ за живий екземпляр із пробігом +/- 200 тисяч. І ось я натрапляю на один доволі цікавий екземпляр на сайті з «битками», 2012 рік, 1.8TFSI GEN3, 195 тис пробігу, в досить жирній комплектації і на ручці. Так, я кайфую від свого СС на DSG, і із задоволенням їздив би надалі на автоматі, АЛЕ, я в Нідерландах, і розумію що тут, АКПП з пробігом 200 це вже кіт в мішку, а любі маніпуляції із АКПП в умовах їхнього сервісу і цін на обслуговування, це сумми з трьома нулями… Всі автомобілі які я купував в Нідерландах (включаючи СС) я брав із незначними пошкодженнями, типу як із США 😁, тому що така покупка має певні переваги, одна із яких це звісно ціна. 
Так от, перед самим Новим роком, зʼявляється оголошення із цією А5, оскільки я в Україні останніх 10 років займався пригоном і продажем автомобілів, включаючи Америку, то по фотографіях я швидко прикинув серйозність пошкоджень і вартість ремону, і написав продавцю із пропозицією ціни яка мене абсолютно влаштовує. На диво діалог був не довгий, і ми зійшлися на ціннику в 5500€, я скинув завдаток, в сліпу)  Скажу що це дуууже смачний цінник на авто в такій комплектації, а в комплектації ми отримали:

2012 рік, 195 тис пробігу, повний S-line, максимальні фари з адаптивом, люк (для європи це рідкість), шкіра+алькантара, Line Assist, адаптивний круїз-контроль, складання дзеркал і інші приємні дрібниці. До того ж, машинка вже була правильно пропрацьована попереднім власником, а саме на 20-х колесах і пружинах H&R -30. На наступний день я поїхав на огляд того, за що я дав завдаток… І я не прогадав, двигун сухий, працював як годинник, силові елементи кузова не постраждали абсолютно, суто косметика і нажаль мінус один 20-й диск, який прийняв на себе частину удару і перетворився на предмет з цікавою геометричною формою у вигляді півмісяця 😁 Я підтвердив покупку рукостисканням і поїхав додому займатися пошуком евакуатора і запчастин. 


Фото із сайту з оголошеннями.







Упс 👀



Допоки нідерландці святкували Новий рік і насолоджувались 2-х тижневими канікулами, я зайнявся пошуком запчастин. Оскільки тут кузовні роботи ДУУЖЕ дорогі (пофарбувати елемент 400€), то запчастини я шукав однозначно «в колір», так дешевше і менше шансів попасти на одноокого колориста. На щастя, все потрібне знайшлося в Польщі, деталі з абсолютно нових післятестових авто, які розбирають на запчастини, так було куплено крило і капот в колір, фару знайшов тут в Нідерландах за смішні 150€, бампер теж приїхав із Польщі і був пофарбований вже тут, «по блату», за 350 європейських гривень… 🫤 

На щастя, тут я маю у розпорядженні по вихідних повноцінний автосервіс із всім необхідним інструментом та обладнанням, тому зібрати це все в купу проблемою не було, і через два дні пʼятірочка виглядала краще як до аварії) Доречі, оте що ви бачите на фото, це по нідерландських мірках Total loss … Адже нагадаю, сервіс тут дуууже дорогий. 
Фухх, аж палець заболів) Мій стайлінг у стилі Black optics вже готовий, тому забираю машинку і шаурму в подарунок ( 😁 жарт) і газульки! Далі буде!)

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 11:07
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.