Привіт! Отже, як ви дізналися із попереднього запису (якщо звісно вистачило терпіння перечитати той мемуар 😁), один диск відновленню не підлягав від слова зовсім. Диски виявилися реплікою, але якісною, GMP Italia, модель Angel, в розмірі R20 8.5J ET20. На моє щастя, я знайшов на одному популярному в Нідерландах сайті вживаних запчастин одинокий точно такий диск, а точніше трішки не такий) Розмір і модель ОК, але це був чорний глянець із алмазною проточкою, тобто геть не той хфасон. Так я проїздив чотири місяці, навіть підготував балончик з ідентичною фарбою, щоб пшикнути його в колір інших трьох, але, зовнішній вигляд мене чомусь не влаштовував, і бажання фарбувати його якось мене не відвідувало… Хотілося чогось в стилі нових Audi, а точніше максимальний Black gloss. І ось, вчергове гориаючи сайт із оголошеннями, мені падають в око одні тапулі. Оскільки попередній власник любʼязно взув чотири новеньких Hankook’a, по 240€ за шину, то однозначно розмір мав залишитися тим самим R20. Отже, ті ж GMP Italia, модель Rebel, в розмірі R20, 9J ET20.
Трохи порадившись із чатом GPT, який переконував мене з піною із рота (ну чи з якоїсь там мікросхеми 😁) що все стане так як книжка пише, я їх оплатив. Цінник виявився дуууже привабливий, один такий диск на сьогоднішній день тут коштує 290€, тобто 1200€ за комплект із доставкою, я ж умудрився купити їх за 600, нові в коробках, в стані мухи сексом не займались.
GPT тут не підвів, все стало просто бомбезно!
Новий лук мені ну дуже сподобався, це стиль іконічних але вже старомодних Rotor-ів, тільки в якомусь більш сучасному виконанні. Те що лікар прописав 👍 Всім рівненьких доріг, продовження буде!)
P.S. Доречі, попередні R20 в продажі, а також є комплект тих самих «ікон», Rotor, R19, з рідкісним і правильним ЕТ33. Ціна в ПП, доставка в Україну можлива 👍