Ніколи не мав є38 і ось цей час настав. Я придбав є38 в +- притомному стані.
Що я отримав:
Двигун не димить, без потьоків та запотівань. Працює на газу і на бензині нормально.
АКПП в нормі, є невелике підтікання на валу перемикання.
По ходовій є якийсь звук по передку, задню підвіску не чутно.
По салону дерево було б непогано освіжити, стоїть кермо від ф10 (вже купив і встановив рідне мульти кермо), ручка бардачка зламана, задній підлокітник має проблему треба розбиратись, не працює телефон!
Помилки по датчику рівня ОР, омивайки.
|
Гофра між дроселем і витратоміром повітря.
22 червня 21:01
12
0
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 12 0 | |
|
Про розхід газу в місті.
13 червня 12:04
11
9
|
Спостереження та враження > спостереження | 11 9 | |
|
Обслуговування ГБО
08 червня 08:19
20
2
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 20 2 | |
|
Закрив єдиний ключ у багажнику бмв е38
06 червня 11:30
2
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 2 0 | |
|
Планове ТО бмв е38 (287870км)
29 травня 15:15
13
0
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 13 0 | |
|
Установка та підключення мультикерма є38 дорест
25 травня 19:38
17
2
|
Ремонт та обслуговування > електроніка | 17 2 | |
|
Пошук дорест керма для є38
23 травня 22:41
15
0
|
Ремонт та обслуговування > запчастини | 15 0 | |
|
Покупка авто 09.05.2026
14 травня 12:31
6
2
|
Спостереження та враження > купівля авто | 6 2 |