Привіт всім. Щось мені так і щастить купувати бмв з порваними перемотаними ізолентою впускними патрубками. Коли купив е34 була той патрубок весь порераний та замотаний і тут на 38 така ж біла. Може хтось пояснить в чому фішка???
Новенький 😊
Ціна питання +- біля тисячі, але двигун буде жити довше.