Купив я це авто випадково, його навіть на Авторіа не було.
Я дуже хотів собі Гольф 7 ГТІ, але коли прийшов час купувати автомобіль, то зрозумів, що за 10000$ нормальний такий не купиш. Потім мене накрило і захотів собі Audi TT 8n, на 1.8Т за 5-7 тис. На момент, коли ця думка прийшла мені в голову цікавих варіантів на Авторіа не було.
Гольф 6 ГТІ взагалі не розглядав, бо думав, що в них у всіх вже пробіги 200+ тис. в них менш надійний Gen2 мотор, кузов вже потребує уваги і тд.
Десь через місяць я випадково знайомлюсь з одним хлопцем по роботі(він має свій сервіс), ми з ним трози розговорились і тут він каже, що його друг збирається продати живий 6 ГТІ.
Звісно трохи є косметичних нюансів, але ціна була 8 тис., на той момент це була найнижча ціна на ринку. Я вирішив поїхати подивитися цього гольфа він виявився в дуже живому стані.
І так я став власником Volkswagen Golf GTI mk6, хоча взагалі не розглядав цю модель до купівлі😂
|
Заміна сайлентблоків, відновлення підрамника задньої підвіски
11 червня 23:03
13
0
|
Ремонт та обслуговування > візит на сервіс | 13 0 | |
|
Шильдик GTI на кермі
08 червня 17:18
15
0
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 15 0 | |
|
Заміна двох масового маховика і комплекту щеплення
29 квітня 23:01
16
0
|
Ремонт та обслуговування > планове ТО | 16 0 |