Перший, відносно, доровартісний ремонт Гольфа.
Цей допис повинен був бути опублікований першим, але я ще тоді не дійшов до того, щоб вести сторінку на driver.top.
Через це фотографії будуть вирізані з відео Тік Ток і кружечків з телеграм, які мені скидав механік😂
Все почалось з того, що машину тягнуло вправо, коли відпускав кермо. Щоб це виправити я спочатку вирішив зробити розвал сходження.
При перевірці були невеликі відхилення від норми спереду і ззаду.
Спереду вийшло виправити, а ззаду все позакисало, розвальні болти взагалі не крутилися, сказали треба замінити сайлент блоки розвальних важелів, щоб виставити розвал.
Від попереднього власника мені дісталось 4 сайлентблоків передньої підвіски і 4 задньої.
Коли приїхав на сервіс, прийняли рішення міняти всі сайлент блоки задньої підвіски, їх там 14. Якщо замінити тільки розвальні, то розвал може не виставиться коректно.
Багато болтів позакисало, довелося зрізати.
Більше всього що за 247 тис.км до сайлентблоків задньої підвіски ніхто не ліз, бо на багатьох сайлентблоках можна було розгледіти заводське маркування Volkswagen.
До одного з розвальних болтів не вийшло підлізти, щоб зрізати, зняли підрамник і побачили наступну картину:
Було прийняте рішення, відпіскоструїти та пофарбувати підрамник порошковою фарбою.
Витрати на ці процедури:
Разом 19030грн
Після цих робіт машину всерівно трохи тягнуло вправо, не так сильно, як раніше, але все рівно тягнуло.