Є проблема в 6 ГТІ, облазить шильдик GTI на кермі.
Спочатку я думав, що це тільки мені так пощастило купити машину з облізлим значком, але потім побачив, що така проблема є в багатьох.
Окремо, цей значок ніде не продається, на тему, аліекспрес такого взагалі нема, максимум були якісь наклейки, які взагалі не підходять. Знайшов шильдик разом із металевою вставкою в кермо, а воно коштує 70доларів і то на ebay.
Вирішив
Спочатку просто здер хром, бо дуже муляло очі цей облізлий значок.Хром дуже легко здирався, спочатку нігтем здер, потім трошки канцелярським ножем підправив.
Якось моя дівчина замовила сірий акриловий маркер з Temu за 40 гривень.
І я розмалював ним шильдик
Як на мене, то виглядає дуже добре. Не гірше від стокового хрому
Ціна питання 40 UAH,